RPG Addicts | We Know You're Hooked
[IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Printable Version

+- RPG Addicts | We Know You're Hooked (https://forums.rpgaddicts.com)
+-- Forum: Admin Discussions (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Forum: Archive (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=123)
+---- Forum: Tölgybuckai kalandok (DM Surranó) (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=78)
+---- Thread: [IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem (/showthread.php?tid=395)



RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 08-07-2017

(08-07-2017, 04:17 PM)Konyak Wrote: - Ha birunk pihenjunk, amig rendbe nem jovok.

Konyak is ranez a scrollokra, ha Fuzz hagyja, de semmire nem jut a fajo dereka miatt.

OOC - Retry? When using detect magic or identify to learn the properties of magic items, you can only attempt to ascertain the properties of an individual item once per day. Additional attempts reveal the same results.

OOC - ooc gondoltam Konyakra, de Fuzznak nem jutott eszébe, bár talán látta már cantripelni, de neki inkább barbár, elsősorban mint barbár tekint rá

Persze, ha Konyak még nem alszik/pihen amikor nézegeti, s érdekli a téma, megmutatja neki is.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 08-08-2017

Akkor most tényleg három nap pihenő?


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 08-08-2017

(08-08-2017, 06:14 AM)DM Surranó Wrote: Akkor most tényleg három nap pihenő?

Sztem egyelőre csak egy nap, aztán meglátjuk, lehet elmegyünk felderítést végezni, de jelenlegi lelkiállapotában Fuzz egyelőre hagyja magát sodródni a többiekkel, megy amerre a többiek, pihen ahol a többiek, elmélkedik, de holnapra lehet elunja magát, s a kis gobbó előre megy felderíteni a terepet. Esetleg ha valaki ad neki egy kis löketet, vagy felkéri, akár most is belemegy az öngyilkos vállalkozásba. A további gobbó, bugbear körítést még idecsalhatja maga után, ha sikerülne túlélnie, de meg van a kockázata, hogy értesítik a bosst.

OOC - Mennyi idő telt el a "reggel" óta? Eric kapott rendesen, többiek, hogy állnak? Dyrra, Arkus sérült még?
Ha 3 napot pihenünk, akkor viszont fel kell készülni arra, hogy esetleg a boss is rajtunk üthet mostmár, előbb-utóbb észreveszi a jelenlétünket.
Körbenézhetnénk az árnyak teremnél, járt-e arra valaki azóta, elhordták-e az ajtótorlaszt, stb.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 08-08-2017

OOC - szerintem 2-3 óra telhetett el a sok tapizás miatt. Még nasi-idő sincs.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 08-08-2017

(08-08-2017, 01:19 PM)DM Surranó Wrote: OOC - szerintem 2-3 óra telhetett el a sok tapizás miatt. Még nasi-idő sincs.

OOC - Nasira mindig kell legyen egy kis idő Smile Mi lesz az ebéd? Ja, már megint gomba? Még legalább három napig Smile


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Konyak - 08-08-2017

Konyak kvazi hasznalhatatlan igy, ha kell elkiseri a csapatot, de tavolbol drukkolasnal sokkal tobbet nem tud tenni. Szoval reszerol 3 nap pihi.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 08-09-2017

Ha ezt Konyak IC kifejti, akkor Arkus megjegyzi:
- A nyers erő nem minden. Ha háttérből is, de hasznos tagja tudsz lenni a csapatnak.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 08-09-2017

(08-09-2017, 06:25 AM)DM Surranó Wrote: Ha ezt Konyak IC kifejti, akkor Arkus megjegyzi:
- A nyers erő nem minden. Ha háttérből is, de hasznos tagja tudsz lenni a csapatnak.


OOC1 - Kérdés, hogy milyen tápok az ellenfelek, meg a boss, illetve hány árny van még, mert a fullos Konyakkal is majdnem beletört a bicskánk a gobbókba, meg az árnyba. Smile
OOC2 - De már így is erősebb mint Fuzz Smile  Egy nap pihi után meg főleg az lesz. Ami miatt érdemes lehet még menni, hogy még kis xp és lehet szintlépés, persze az is lehet, hogy a lávafíreggel is összejött neki. De ezek csak mint nagyon-nagyon OOC szempontok. A bossnak nekivágni nem lenne rossz szintlépés után.


Ha gondoljátok Gábriellel előre mehetünk felderíteni a terepet, ma vagy holnap. - ajánlja fel Fuzz bár nem túl lelkesen, de legalább a hangja visszajött. - Persze van benne egy kis kockázat, de én sem szívesen ennék három napig csak világító gombát. Majd Erkire néz zavartan - Nem mintha nem főztél volna finomat, ez volt eddig a legjobb világító gombaleves amit eddig ettem. De mégiscsak gomba.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Konyak - 08-09-2017

(08-09-2017, 07:43 AM)Fuzz Wrote:
(08-09-2017, 06:25 AM)DM Surranó Wrote: Ha ezt Konyak IC kifejti, akkor Arkus megjegyzi:
- A nyers erő nem minden. Ha háttérből is, de hasznos tagja tudsz lenni a csapatnak.


OOC1 - Kérdés, hogy milyen tápok az ellenfelek, meg a boss, illetve hány árny van még, mert a fullos Konyakkal is majdnem beletört a bicskánk a gobbókba, meg az árnyba. Smile
OOC2 - De már így is erősebb mint Fuzz Smile  Egy nap pihi után meg főleg az lesz. Ami miatt érdemes lehet még menni, hogy még kis xp és lehet szintlépés, persze az is lehet, hogy a lávafíreggel is összejött neki. De ezek csak mint nagyon-nagyon OOC szempontok. A bossnak nekivágni nem lenne rossz szintlépés után.


Ha gondoljátok Gábriellel előre mehetünk felderíteni a terepet, ma vagy holnap. - ajánlja fel Fuzz bár nem túl lelkesen, de legalább a hangja visszajött. - Persze van benne egy kis kockázat, de én sem szívesen ennék három napig csak világító gombát. Majd Erkire néz zavartan - Nem mintha nem főztél volna finomat, ez volt eddig a legjobb világító gombaleves amit eddig ettem. De mégiscsak gomba.

OOC - IC gondoltam és ki is mondhata Konyak.

- Itt ez a terem. Eléggé elhagyatott, hiszen senki nem járt erre évek óta. Pihenjünk itt még egy-két napot. Holnapra akár más spellekkel is készülhetek, úgy már legalább a csapatnak lehetek hasznos segítője.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 08-09-2017

Erki szétnéz a környéken.
- Errefelé nemigen tenyésznek gombák, el kell mennünk kaját gyűjteni, ha ilyen terveink vannak. Ha véletlenül nyomot hagyunk valahol, vagy meglátnak, akkor viszont bekeríthetnek.
Dyrra egyetértőn bólogat. Arkus a fejét vakargatja, nem tetszik ez neki így se, úgy se.

OOC - Eric? szerinted is pihenjen a csapat?