RPG Addicts | We Know You're Hooked
[IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Printable Version

+- RPG Addicts | We Know You're Hooked (https://forums.rpgaddicts.com)
+-- Forum: Admin Discussions (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Forum: Archive (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=123)
+---- Forum: Tölgybuckai kalandok (DM Surranó) (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=78)
+---- Thread: [IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem (/showthread.php?tid=395)



RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 06-26-2017

Konyak felfrissítette a repertoárját.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 06-26-2017

Fuzznak sikerült-e visszaszerezni a pajzsát. Ha igen, akkor azért, ha nem akkor azért elindulunk délre Smile


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 06-26-2017

Fuzznak sikerül megszereznie a pajzsát, a kutyus közben (Konyak és Erki készülődésének ideje miatt is) szépen mennyei köddé vált.
Az orkok és a gnóm szépen felsorakoznak Fuzz vezér mögé, arra készen, hogy utána masírozzanak a halál torkába mintegy ötven láb hosszú épített folyosón, a kénködös hasadékig, ami, úgy néz ki, északkelet-délnyugat irányban húzódik. A hasadék vonala mentén elvetemedhetett az épített komplexum déli része, az ugyanis mintegy tíz lábbal odébb van vetődve, mint ahogy Fuzz azt már ügyesen körbeugrálta.

OOC - Konyak és Eric sereghajtók biztos távolságból, amíg pozícióba nem pakolják magukat.
OOC2 - ha jól emlékszem, Eric és Fuzz beszámoltak arról, mivel találkoztak a hasadékban, úgyhogy úgy veszem, ezt mindenki (PC és NPC) tudja.
OOC3 - a goblin foglyoknak mi a sorsuk?


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 06-26-2017

Miután megszerezte a pajzsát, megvárta míg Konyak és Erki készülődött, addig egy percre ő is félrevonult és elmélkedett, hogy mit is tudna megidézni, s arra jutott, hogy egy kis szárnyas lény lesz az "őrangyala". A többieknek is úgy mutatja be, hogy "Ő itt az őrangyalom, Gabriel."

Fuzz felcsatolja a pajzsát, majd vezeti a csapatot a déli ajtóhoz, feje felett kb. 10 lábnyira repül Gabriel. Az ajtótól total defenseben közelíti meg a hasadék szélét, s megvárja míg mindenki felzárkózik. Itt újra elmagyarázza mutogatva, hogy ott volt a lávafíreg, s arra van a kőajtó. Megvárja míg mindenki felzárkózik. Addig az őrangyalával együtt körbekémlelnek, s h nem érzékelnek ellenséget, akkor belép a hasadékba, ha tud full-round actionként átmegy a másik partra, ha nem tud egy kör alatt átérni, akkor total defenseben megy át két kör alatt. Gödrök miatt DT volt a terep ha jól rémlik.

OOC - goblin foglyok szokásos módon megkötözve jönnek utánunk, max 1 szobával lemaradva, jelen esetben a folyosó, de ha esetleg valaki nem jó jellemű, akkor felvetheti, hogy küldjük be őket csalinak a hasadékba Smile


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 06-26-2017

Az egész hely kb 10 láb magas, úgyhogy Gábriel max 5 lábbal lehet a feje fölött, de inkább még kevesebb. (Ha korábban mást írtam, akkor szóljatok, és átnézem)

A gödrök miatt dt, igen, és kb 30 lábnyi mozgás, ha a peremeket is számoljuk. Fuzz full roundként és két move actionként egyaránt 20-at mehet dt-n (a td std action)


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 06-26-2017

TD-vel megy be a DT-re, majd ha addig nem támadta meg semmi, akkor full-rounddal ki a másik partra. Utána ott újra TD, míg várja a többieket.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 06-27-2017

Többiek felzárkózását várjuk meg, hátha le akarják fogni a szuicid tenoristát.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 06-27-2017

(06-27-2017, 09:53 AM)DM Surranó Wrote: Többiek felzárkózását várjuk meg, hátha le akarják fogni a szuicid tenoristát.

Vagy éppen előre akarnak menni Smile


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Konyak - 06-27-2017

Konyak felzárkózott majd ha kell követi a csapatot.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Eric Thunderfist - 06-27-2017

Eric szintén várja a fejleményeket...