RPG Addicts | We Know You're Hooked
[IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Printable Version

+- RPG Addicts | We Know You're Hooked (https://forums.rpgaddicts.com)
+-- Forum: Admin Discussions (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Forum: Archive (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=123)
+---- Forum: Tölgybuckai kalandok (DM Surranó) (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=78)
+---- Thread: [IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem (/showthread.php?tid=395)



RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 06-19-2017

Második kör
20 - Erki felkapaszkodik a kavicsosra, és visszakézből bepancsol a sarjadó almának, aki elmereng a feje körül szálldogáló, élénken csipogó sárga kanárik látványán. (csak disabled, mert nem volt ének...)
18 - Lila Akác azt bámulja, hogy Piros Alma mit bámul, és közben közelébe se ér a szőrzetesnek.
17 - Eric ökle majdnem súrolja az egyik gallyat.
16 - Fuzz a követ emelő gallyat látva hadonászik és dallamosan dünnyög, aminek hatására megjelenik egy kutya Lila akác mögött. A lila akác elbizonytalanodik a kutyaharapástól.
16 - a piros alma legyint egyet Erki felé, aztán összerogyik.
15 - Arkus felhág a kőrakásra.
12 - Konyak sétál.

9 - Dyrra karddal a kezében közelebb jön, hogy szükség esetén megmutathassa az izgága fáknak, hogy neki nem kell kisbalta a gyújtóshoz.
4 - Aranyeső a kutya körül táncol, aki értetlenül szemléli az ismeretlen lépéssort.

Harmadik kör
20 - Erki ráhág az almakupacra, és megkínálja akácot egy parasztlengővel, de az még így gondolkodóba esve se annyira könnyű célpont.
18 - Lila Akác viszonozza a parasztlengőt, aztán elveszti maradék egyensúlyát, és rőzsévé zuhan össze.

Party time! (Eric, Fuzz, Arkus, Konyak, Dyrra)


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Eric Thunderfist - 06-19-2017

Eric odalép Erki mellé, hogy megsorozza az almafát, de belegabalyodik a ruhája szárába. (Attack1: 1+2 = 3, Attack2: 14, dmg2: 1+2)


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Konyak - 06-19-2017

Konyak lazán beljebb sétál a terem közepére és védekezve megfigyel.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 06-19-2017

Kutya melleharap.
Ha a kutya lement a kupacrol akkor Fuzz fel a kupcra es tamad.
Ha a kutya nem ment le akkor kardot elrak es fel a kutyatol eszakra levo mezore mikozben parittyat vesz elo. (Eric gondolom Erki alatti mezore ment, csak onnan tudott utni)


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 06-20-2017

Harmadik kör
20 - Erki ráhág az almakupacra, és megkínálja akácot egy parasztlengővel, de az még így gondolkodóba esve se annyira könnyű célpont.
18 - Lila Akác viszonozza a parasztlengőt, aztán elveszti maradék egyensúlyát, és rőzsévé zuhan össze.

17 - Eric odadöcög a nehéz terepen keresztül, és úgy csinál, mint aki szándékosan csak a kavicsokat akarta volna felrúgni, hogy elvakítson egy facsemetét.
16 - Kutyu melléharap, és csak áll a "dombtetőn", mint akinek jobb dolga sincs. Fuzz a sarkába lép, miközben kardját parittyára cseréli.
15-9 - Arkus és Dyrra egymásra néznek, majd vállat vonva visszavonulnak a táborba, miközben Konyak kényelmesen sétálgat a terem közepén.
4 - Aranyeső egy egész jó testcselt próbál Eric ellen, de a szőrzetes átlát a szitán. Ezután odébb húzódik.

Negyedik kör
20 - Erki átgázol Eric-en, majd Aranyeső egyik felét összetöri (AC19, -3hp)

Party time! (Eric, Fuzz, Arkus, Konyak, Dyrra)
(aki nem tudná megnyitni a roll20-at, annak mondom, hogy a terep kábé:
fal - kavics - Fuzz(k) - fal
üres - Eric(k) - kutyu(k) - üres
üres - üres - Erki - Aranyeső
üres - üres - üres - üres
tehát Eric nem ér oda 5ft step-pel, Fuzz pedig a kutya és Erki nyújtotta cover-en (+4 ac, én számolom) keresztül melee-be (-4 támadás, te számolod) parittyázhat. Tehát a dobásod -4-gyel és ne -8-cal legyen! ha precise shot-od lenne, akkor nem dobnál mínusszal, de én továbbra is számolnám a +4 AC-t)


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 06-20-2017

Kutyus harap, AC17,dmg:2 (sajnos smite evil nelkul mar, mert csak 1/day van neki).
Fuzz readyzik, hogy lőjön, ha az ágacska ellépne a közelharcból, vagy ha újabb ellen jelenne meg.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 06-20-2017

ac17 talált, nem süllyedt.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Eric Thunderfist - 06-21-2017

Eric a bejelölt úton Erki mellé lép és megijesztgeti a bokrot. (Attack: 1+3= 4) OOC: legközelebb unseenservant-on dobok!


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 06-21-2017

Negyedik kör
20 - Erki átgázol Eric-en, majd Aranyeső egyik felét összetöri (AC19, -3hp)

17 - Eric megtapossa a mulcsot, és megpróbál a fácska lábára lépni, de kénytelen rájönni, hogy annak csak gyökere van.
16 - Fuzz kutyája tovább tépi az ágakat, miközben gazdája arra figyel, történik-e valami váratlan esemény.
15 - Arkus előretör Eric korábbi helyén túl.
12 - Konyak ...
9 - Dyrra (majd Konyaktól függően) átverekszi magát a törmeléken és a tömegen, és igyekszik elállni a gally útját.

Konyak jön!


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Konyak - 06-21-2017

Konyak stabilan tartja a poziciojat es hagyja Dyrra-t kibogazni a helyzetet.