RPG Addicts | We Know You're Hooked
[IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Printable Version

+- RPG Addicts | We Know You're Hooked (https://forums.rpgaddicts.com)
+-- Forum: Admin Discussions (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Forum: Archive (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=123)
+---- Forum: Tölgybuckai kalandok (DM Surranó) (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=78)
+---- Thread: [IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem (/showthread.php?tid=395)



RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Konyak - 06-07-2017

Init: [1d20+2] = 10+2 = 12


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 06-07-2017

OOC - meglepi kört elfelejtettem Smile de ne legyen, gyertek csak mind. Majd holnap... Smile


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 06-08-2017

Ooc - "holnap" nem kerültem roll20 közelébe, úgyhogy vakon találgatom a sorrendet... ha valamit nem találtam el, akkor holnap kiigazítás.

20 - Dyrra sietve felkapja a nagy kardot, feltápászkodik, és elindul a tetthely felé.
18 - Lila Akác átcsörtet a törmeléken, Fuzz orra elé, arra készen, hogy egy rossz mozdulat, és lekaszálja.
17 - Eric...
16 - Fuzz...

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 06-08-2017

20 - Erki
18- keleti gally
17 - Eric előrelép (5lábat?, mert utána diff terr.)
16 - Fuzz (hátralép 5 lábat, mert közben Eric előrébb jött Smile ) EDIT: Ja, illetve üt előtte, mivel nem meglepi kör így nem csak felet cselekszik, de visszafogta magát a suhintással, AC:12,dmg:5
16 - középső gally
15 - Arkus
12 - Konyak
9 - Dyrra
4 - nyugati gally


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 06-09-2017

Köszi

Első kör

20 - Erki felpattan térdelésből, és buzogányt húzva megindul a tömeg felé.
18 - Lila Akác megáll Fuzztól 5 lábra délre
17 - Eric belép Fuzz mellé, és lekever egy pofont a Lila Akác feje fölötti komposztlegyeknek.
16 - Fuzz luftot üt és talán hátralép (kérdés: akkor is, ha Eric belépett mellé? (és lásd még ooc thread)
16 - Piros Alma felzárkózik Lila Akác mellé. Kettő kettő ellen, kezdődhet a páros birkózás?
15 - Arkus Konyak mellé kocog, és rámondja kedvenc áldását (Guidance), miközben Dyrrára mordul: "Vegyél páncélt!", amire ...
12 - Konyak...
9 - ... Dyrra csak visszamordul: "Ja, persze." Feltápászkodik, és kardját felvéve sasolja, hogy merrefelé van rés a frontvonalon.

Konyak jön! (Dyrra cselekedetét vsz nem befolyásolja)
EDIT: azt nem tudom, full day rest-et lehet-e light armorban tolni, de sima alvást lehet, szóval tőlem Konyak lehet chain shirt-ben. A napi elmélkedése mint mágus még nem volt meg, de a napi rage már visszaállt (6/6 kör)


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 06-09-2017

Szeretne hátra lépni 5 lábat, mert nem szeret nehéz talajon harcolni, csak azért volt ott mert őrködött, hogy kilásson. De mégsem hagyhatja Ericet egyedül, így inkább úgy dönt, hogy a suhintás után move actionjével keletnek lép, utat engedve a Lila akácnak.

ooc - bár sztem jobb lett volna bentebb engedni megint őket, h többen hozzáférjünk


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Konyak - 06-09-2017

Konyak setal egy hasonlo kort mint multkor.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 06-09-2017

Fuzz, a keletre lépés mint move action provokes AOO. nem baj?


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 06-09-2017

(06-09-2017, 08:32 AM)DM Surranó Wrote: Fuzz, a keletre lépés mint move action provokes AOO. nem baj?

De az nagy baj Smile
Akkor marad az eredeti terv 5 láb hátralépés és a gally hergelés mutogatással, csapdosással. Hátrébb, Eric, gyere hátrébb.
OOC - Tehát ha diff területen 5-t megyek, mégha 10-be is kerül, akkor az mindig aoo? Tehát ha Fuzz után jönne a gally 5 lábat, akkor Ericnek van rá AOO?


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 06-09-2017

OOC - igen, diff-en nem lehet 5 ft step-et tenni. Továbbra is érvényes, hogy ha a gally csak mozog, akkor a kiinduló kocka elhagyásáért nem jár aoo, de ha azzal a szándékkal indul neki, hogy utána támad is, akkor Eric üthet, AOO-t.

Első kör

20 - Erki felpattan térdelésből, és buzogányt húzva megindul a tömeg felé.
18 - Lila Akác megáll Fuzztól 5 lábra délre
17 - Eric belép Fuzz mellé, és lekever egy pofont a Lila Akác feje fölötti komposztlegyeknek.
16 - Fuzz luftot üt hátralép
16 - Piros Alma felzárkózik Lila Akác mellé. Kettő kettő ellen, kezdődhet a páros birkózás?
15 - Arkus Konyak mellé kocog, és rámondja kedvenc áldását (Guidance), miközben Dyrrára mordul: "Vegyél páncélt!", amire ...

12 - Konyak sétál egyet valahol hátul.
9 - ... Dyrra csak visszamordul: "Ja, persze." Feltápászkodik, és kardját felvéve sasolja, hogy merrefelé van rés a frontvonalon.
4 - Aranyeső a többiek sarkába ér, és egy hirtelen ötlettől vezéreltetve lehajol, és kezében a barrikádból kibányászott jókora kővel egyenesedik fel.

Második kör

20 - Erki felkapaszkodik a kavicsosra, és visszakézből bepancsol a sarjadó almának, aki elmereng a feje körül szálldogáló, élénken csipogó sárga kanárik látványán. (csak disabled, mert nem volt ének...)
18 - Lila Akác azt bámulja, hogy Piros Alma mit bámul, és közben közelébe se ér a szőrzetesnek.
17 - Eric...

Eric, Fuzz jön! (Arkus, Konyak, Dyrra felkészül)

[/quote]