RPG Addicts | We Know You're Hooked
[IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Printable Version

+- RPG Addicts | We Know You're Hooked (https://forums.rpgaddicts.com)
+-- Forum: Admin Discussions (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Forum: Archive (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=123)
+---- Forum: Tölgybuckai kalandok (DM Surranó) (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=78)
+---- Thread: [IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem (/showthread.php?tid=395)



RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 05-31-2017

Első kör
18 - Aranyeső átverekszi magát a törmeléken, és Erichez érve jól belerúg a hűlt helyébe, amint az ébredező (de már nem helpless) szőrzetes arrébb gurul.
Konyak és Dyrra ébredeznek a csatazajra (a kör hátralévő részében észhez térnek, köv körre initiative jöhet).

Eric jön!


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Eric Thunderfist - 05-31-2017

No, akkor a végleges változat, miután utána néztem a lehetőségeknek (roll20-on amikor írtam, kevés időm volt átgondolni): Eric ott helyben feláll (move with AOO), majd ha túléli a felállást, akkor megüti a tüskebokrot. De sikertelenül: [1d20+3] = 3+3 = 6


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 05-31-2017

Első kör
18 - Aranyeső átverekszi magát a törmeléken, és Erichez érve jól belerúg a hűlt helyébe, amint az ébredező (de már nem helpless) szőrzetes arrébb gurul.

16 - Eric felállni készül, Aranyeső vígan csápol felé, és meg is böki, mielőtt sikerülne befejezni a manővert (AC13 vs prone, -1hp). A törp egy balegyenes helyett csak leporolja a ruháját.
12 - Lila Akác is odaér a törp elé, és jól összeszúrkálja, Eric égető érzést is tapasztal a böködés nyomán.(AC16 vs nem-prone, -3hp).
12 - Erki felcihelődik, és félálomban odabotorkál Aranyeső mellé, miközben összekaparja Dem csatacsillagát.
10 - Fuzz...
9 - Arkus...
3 - Piros Alma...

Konyak és Dyrra ébredeznek a csatazajra (a kör hátralévő részében észhez térnek, köv körre initiative jöhet).

Fuzz jön!
[/quote]


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 05-31-2017

Fuzz belekezd a nótába (+1att/dmg, nem elfelejteni senki), majd felsorakozik az Erickiek közé miközben kardot ránt.

OOC - Piros alma, o lesz a fonok, mivel almat keresunk Smile


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 05-31-2017

Első kör
18 - Aranyeső átverekszi magát a törmeléken, és Erichez érve jól belerúg a hűlt helyébe, amint az ébredező (de már nem helpless) szőrzetes arrébb gurul.
16 - Eric felállni készül, Aranyeső vígan csápol felé, és meg is böki, mielőtt sikerülne befejezni a manővert (AC13 vs prone, -1hp). A törp egy balegyenes helyett csak leporolja a ruháját.
12 - Lila Akác is odaér a törp elé, és jól összeszúrkálja, Eric égető érzést is tapasztal a böködés nyomán.(AC16 vs nem-prone, -3hp).
12 - Erki felcihelődik, és félálomban odabotorkál Aranyeső mellé, miközben összekaparja Dem csatacsillagát.

10 - Fuzz rágyújt egy rőzsehasogatóra.
9 - Arkus beáll a csatasorba, miközben mágikus csatacsillagot húz elő, a vadászét.
3 - Piros Alma átverekedi magát a nagyja törmeléken, de megáll, mielőtt belegyalogolna a két pap várakozó ölelésébe.

Konyak és Dyrra felébredtek a csatazajra (kezdeményezőt kidobtam).

Második kör
20 - Dyrra feltápászkodik, aztán látva, mekkora a tumultus, kelletlenül lábra kecmereg, és azt nézegeti, mi a legnagyobb fegyver, amit még jelenleg elbír (a másfélkezes kardot most kicsit túlzásnak találja)
18 - Aranyeső megsorozza Fuzz hűlt helyét.
16 - Eric...
14 - Konyak...

Eric, Konyak jön!


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Konyak - 05-31-2017

ooc - Konyaknak mennyi str buntije van most?


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 06-01-2017

a 9-ből kettőt nyert vissza. lásd még ooc thread.
EDIT: bocs, 15 volt az a 9? mindegy, kettőt nyert vissza eddig.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Eric Thunderfist - 06-01-2017

Eric megcsapja Lila Akácot: attack 18/4, damage: 6/7. Ha nem sebződött 6 hp-t akkor gáz van...

EDIT: a roll20 dobásába a +1 attack/dmg Fuzz énekéből nem volt beleszámolva, így a sebzés 7 hp.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 06-01-2017

A recsegés-ropogást követően Lila Akác hirtelen elgondolkodik az élet értelmén. (disabled)

Konyak jön!


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 06-01-2017

Ha Fuzz látja, hogy feltápászkodnak és fegyvert ragadnak a betegek, akkor hátraszól nekik. Vissza az ágyba! Pihennetek kell, elintézzük ezt a pár gallyat.


OOC - Ha most harcolnak bukják a 24 órás gyógyulást, nem? Viszont ha nem harcolnak, de a szándék meg lenne bennük és itt vannak velünk együtt akkor xp jár nekik, nem? Tehát csak az xp miatt ne harcoljanak sztem, ha az jár, hacsak az IC helyzet nem feltétlen kívánja meg, vagy nem nagyon makacsok. Persze lehet, hogy még egy komplett erdő jön Smile

EDIT - ja mégsem mondja, mert énekel... Smile