RPG Addicts | We Know You're Hooked
[IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Printable Version

+- RPG Addicts | We Know You're Hooked (https://forums.rpgaddicts.com)
+-- Forum: Admin Discussions (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Forum: Archive (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=123)
+---- Forum: Tölgybuckai kalandok (DM Surranó) (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=78)
+---- Thread: [IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem (/showthread.php?tid=395)



RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 04-25-2017

Fuzz lép 5 lábat, hogy elállja az útját, majd felszólítja, hogy adja meg magát, mert körül van véve. Nem támadja meg, de aid another Konyak, ha nem doja el azonnal a fegyót. (asszem meg kell adni, h kinek segít, ugy?). AC:32, natural 20.
Fegyót eldobni free actionként bármikor lehet, vagy csak saját szegmensnél?


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 04-25-2017

Ooc - szerintem csak saját körben

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Eric Thunderfist - 04-26-2017

Eric felugrik és kétszer megpróbálja fejberúgni a fickót: (roll20) Attack 15/16, damage 5/4.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 04-26-2017

Eric megint vért nélküli részt talál, de a goblinoid arcán vastag a bőr, röhögve felfogja a rúgásokat. (OOC - a goblinoid ellen +1-et beleszámoltad? mert ha nem, akkor azzal a 16+1 talált)
Quote:Hatred: Dwarves gain a +1 racial bonus on attack rolls against humanoid creatures of the orc and goblinoid subtypes because of their special training against these hated foes.



RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Eric Thunderfist - 04-26-2017

(04-26-2017, 10:16 AM)DM Surranó Wrote: Eric megint vért nélküli részt talál, de a goblinoid arcán vastag a bőr, röhögve felfogja a rúgásokat. (OOC - a goblinoid ellen +1-et beleszámoltad? mert ha nem, akkor azzal a 16+1 talált)
Quote:Hatred: Dwarves gain a +1 racial bonus on attack rolls against humanoid creatures of the orc and goblinoid subtypes because of their special training against these hated foes.

Akkor talált, mert elfeledkeztem róla, hogy ilyen is van. (Pedig a múltkor direkt megjegyeztem magamnak, hogy van ilyen is...)


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Konyak - 04-26-2017

OOC - Free action csak a sajat korodben van PF-ben. Immediate action-t tehetsz barmikor.

A habzo szaju barbar visszalep es kivegzi (ooc - attack: 20 damage:11).


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 04-26-2017

Konyak befejezi, amit Eric elkezdett.
Battle over.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 04-26-2017

(04-26-2017, 12:51 PM)Konyak Wrote: OOC - Free action csak a sajat korodben van PF-ben. Immediate action-t tehetsz barmikor.

A habzo szaju barbar visszalep es kivegzi (ooc - attack: 20 damage:11).

OOC - akkor a beszéd az már immediate action lett vagy nem lehet máskor csak a körödben? Smile
OOC - +2-t számoltad? Nem mintha számítana, de Fuzznak jólesik ha számítanak rá Smile

Psszt - mondja Fuzz, majd odalép, odaosonkodik az ajtóhoz és hallgatózik.

Ha nem hall semmit, akkor detect magic hulla és szoba, majd search hulla.
Ha hall valamit, mutogatva jelzi.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 04-27-2017

Az ajtó mögül nem hallani semmit.
A szobában és a hullánál nincs mágikus, utóbbinál a harci felszerelésen* felül csak érméket talál (asszem 32sp és 16gp, lásd roll20)

* könnyű fapajzs, csatacsillag, bőrvért. Mind közepes és egyik sem említésre méltó minőség.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 04-27-2017

(04-27-2017, 12:19 PM)DM Surranó Wrote: Az ajtó mögül nem hallani semmit.
A szobában és a hullánál nincs mágikus, utóbbinál a harci felszerelésen* felül csak érméket talál (asszem 32sp és 16gp, lásd roll20)

* könnyű fapajzs, csatacsillag, bőrvért. Mind közepes és egyik sem említésre méltó minőség.

Mivel más nincs be kell érnünk ezzel. Smile

Vissza az ajtóhoz, majd ha mindenki elhelyezkedett benyit.

EDIT: sőt, mindeki az ajtó közelében van, nem vár, benyit Smile