RPG Addicts | We Know You're Hooked
[IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Printable Version

+- RPG Addicts | We Know You're Hooked (https://forums.rpgaddicts.com)
+-- Forum: Admin Discussions (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Forum: Archive (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=123)
+---- Forum: Tölgybuckai kalandok (DM Surranó) (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=78)
+---- Thread: [IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem (/showthread.php?tid=395)



RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Konyak - 04-20-2017

Konyak besétál beszélgetni, de valószinűleg elbeszélnek egymás mellett (attack:11 damage:8).

OOC - Kritikusnak szerencsére nincs kritikusa. Sőt a második 20-as nem is automatikus confirm, csak ha eléred az AC-ját.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 04-20-2017

OOC1 - jogos, Arkus ki, Dyrra be.
OOC2 - exploding roll ED-ben van, egyébként nem hülyeség... és nálam az első huszas se auto találat, "csak" 30. Smile

15 - Fuzz belép, gerellyel a kezében, és kis híján felbotlik egy, a gombák közt láthatatlan gödörben (Ref save 15), de végül (talán épp ezzel a testcsellel) úgy meglepi a kertészt, hogy ronda lyukat üt a vállán.
12 - Konyak begyalogol, közben kétszer jól megérzi a lába alatt levő gödröcskéket (Ref save 21 és 17), de annyira a lába elé figyel, hogy éppcsak elsuhint a kertész pajzsa mellett, fennakadva a bőrvértjében.

Eric jön.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Eric Thunderfist - 04-23-2017

Eric a bejelölt útvonalon megközelíti az ellent. (Köv körben majd flankelni tud Konyakkal)


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 04-23-2017

OOC - Eric ugye még 20-at mozog? mert össz 50 lábat jelöltél be.

Eric eljut kisebb botladozással a nagydarab goblinoid közelébe.
Arkus beljebb baktat.
a kertész látja, hogy itt aztán nem babra megy a játék, és egy elkeseredett vicsorral a sarokba lépve támad Konyakra (AC21, -7hp, nem vontam le, hátha az AC-dbe valamit nem számoltam)

Második kör
Dyrra odalép, és megkínálja egy suhintással a kertészt, aki a sarokba szorítottság ellenére is könnyeden elkerüli.
Erki közeledik, és elereszt egy gerelyt, de a tömegben esélye sincs (OOC - amúgy épp talált volna)

Party time!


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 04-24-2017

(04-23-2017, 08:54 PM)DM Surranó Wrote: OOC - Eric ugye még 20-at mozog? mert össz 50 lábat jelöltél be.

Eric eljut kisebb botladozással a nagydarab goblinoid közelébe.
Arkus beljebb baktat.
a kertész látja, hogy itt aztán nem babra megy a játék, és egy elkeseredett vicsorral a sarokba lépve támad Konyakra (AC21, -7hp, nem vontam le, hátha az AC-dbe valamit nem számoltam)

Második kör
Dyrra odalép, és megkínálja egy suhintással a kertészt, aki a sarokba szorítottság ellenére is könnyeden elkerüli.
Erki közeledik, és elereszt egy gerelyt, de a tömegben esélye sincs (OOC - amúgy épp talált volna)

Party time!

Fuzz becélozza egy daze-zel a nagydarab goblinoidot, majd óvatosan (félsebességgel) elbotorkál balra 10lábat, kikerülve a gödröket, miközben kardot húz elő.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 04-24-2017

A kertészt nemigen hatja meg a bárd káprázatos előadásmódja (DC 14, will save 14)
Konyak + Eric együttes következik.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Eric Thunderfist - 04-24-2017

(04-23-2017, 08:54 PM)DM Surranó Wrote: OOC - Eric ugye még 20-at mozog? mert össz 50 lábat jelöltél be.

OOC - Rosszul mértem a távolságot ezek szerint. Nem baj, elment, ameddig a 40 láb ért.

Eric a bejelölt útvonalon (vagy a végén átlósan lépve, ugyanúgy 20 láb mozgás) bekeríti a kertészt és mellkason rúgja: attack: [1d20+3] = 12+3 = 15, damage: [1d6+2] = 5+2 = 7


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 04-24-2017

Eric átverekedi magát a kertész fürgeségén, megkerüli a pajzsát és talál egy helyet, ahol gyengébb a vért, csak hogy megtapasztalja, mennyire kemény a bőre (OOC - natural armor fogta fel a támadást. a sarok miatt nincs flank, azzal meglett volna)


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Konyak - 04-24-2017

OOC - Hp-t levontam

Az örjöngő Konyak megüti a kertészt (ooc - attack: 16 damage:15) majd 5 lábat hátra lépve csalogatja maga felé őt.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 04-25-2017

A csapás áthasítja az ürge vértjét, de nem a bőrét.
Arkus épphogy eltalálja a vért felszínét.
A kertész nem dől be a csalogatásnak, hanem a veszélyesebbnek tűnő Dyrra felé csap, akinek csak hűlt helyét találja.

Harmadik kör
Dyrra a röhögéstől majdnem elejti a kardját. Majdnem.
Erki a mennyezetbe állít egy gerelyt.

Party time! (Fuzz, Konyak, Eric)