RPG Addicts | We Know You're Hooked
[IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Printable Version

+- RPG Addicts | We Know You're Hooked (https://forums.rpgaddicts.com)
+-- Forum: Admin Discussions (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Forum: Archive (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=123)
+---- Forum: Tölgybuckai kalandok (DM Surranó) (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=78)
+---- Thread: [IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem (/showthread.php?tid=395)



RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Eric Thunderfist - 04-13-2017

(04-12-2017, 11:45 PM)Konyak Wrote: Init: 12.02

Eric úgyszintén...

Eric áthelyezve Konyak mellé készenlétbe Fuzz ajtónyitására.

OOC: Új init dobást mikor kellett? Szerintem Konyak a Done helyett dobott initet. De nem baj: jól jön az az ajtónyitás utáni csatához. Big Grin


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Konyak - 04-13-2017

Ooo - talalt sullyedt. Ha nem kell, akkor felhasznaljuk kesobb.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 04-19-2017

A félreértések elkerülése végett, ez már az ajtónyitás előtti elhelyezkedés, Fuzz a szokásos módon csendben előre odament az ajtóhoz hallgatózni, ahogy fentebb írva vagyon. Tehát ha akkor nyitja valaki az ajtót bentről, akkor 10-20 lábbal hátrébb vannak még.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Konyak - 04-19-2017

OOC - Gyere Fuzz sakkozunk egyet, amig varunk Smile.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 04-19-2017

(04-19-2017, 03:41 PM)Konyak Wrote: OOC - Gyere Fuzz sakkozunk egyet, amig varunk Smile.

OOC - Addig dógozzunk, vazze Smile


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 04-20-2017

OOC - a húsvéti szünetnek akkor van vége, amikor én mondom. Smile

Fuzz feszülten hallgatózik, és hall is valami motoszkálást odabenn.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 04-20-2017

(04-20-2017, 07:55 AM)DM Surranó Wrote: OOC - a húsvéti szünetnek akkor van vége, amikor én mondom. Smile

Fuzz feszülten hallgatózik, és hall is valami motoszkálást odabenn.

OOC - Ja, akkor nem dógozunk addig amíg még szünet van Smile

Ujjaival mutatja a többieknek, hogy valaki(k) lépeget(nek) odabent itt is. Majd szokásos módon megvárja míg mindenki elhelyezkedik és feltépi az ajtót.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Konyak - 04-20-2017

(04-20-2017, 07:55 AM)DM Surranó Wrote: OOC - a húsvéti szünetnek akkor van vége, amikor én mondom. Smile
OOC - Én azt láttam, h angolszász vidéken hamarabb véget ér a húsvét. Tongue


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 04-20-2017

Fuzz egy nagy nyögéssel szélesre tárja az ajtót, miközben valami dörzsölődő hang hallatszik. Az odabenn levő alak egy újabb kertésznek tűnik, a hang pedig bizonyára a csatacsillag nyele volt, amint kihúzta az övén lévő fémgyűrűből. Várakozással teli mordulással fejezi be pajzsa felcsatolását, úgy néz a jövevények elébe.

OOC - A terep tele van hatalmas gombákkal, némelyik szénné égett, de nincs olyan laza rőzsével borított talaj, mint a csontiknál, így nem számít "difficult" terrain-nek. A kertész bőségesen túldobta a csapat lopakodását, de épphogy időben, ezért nincs meglepetés-kör se erre, se arra.

Első kör
19 - Dyrra beront, megpillantja az ellent, és elégedetten veszi tudomásul, hogy elég nagy darab. Szépen megáll, várva annak közeledtét.
17 - Erki megsimogatja Konyak derekát (Virtue)

Party time! (Fuzz, Konyak, Eric, Arkus a sorrend, de lehet mást is előreengedni ezen belül nyugodtan)


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 04-20-2017

ooc - mintha Arkus sétált volna be Dyrra helyett, helycserés támadás? Smile

Fuzz is besétál miközben javlint húz elő, majd el is dobja az ff kertésznek látszó csatacsillagosra (ooc-előző kertészebb volt, mert kasza volt nála)

De mit neki az ff-e, úgy eltalálja, hogy csak na Smile (AC:27,dmg:2, natural 20, kritikus: AC27,dmg:5, azaz ismét natural 20) ooc-van olyan, hogy kritikus kritikusa? Smile

Ez az!!! - kiált fel a találat láttán a kis gobesz