RPG Addicts | We Know You're Hooked
[IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Printable Version

+- RPG Addicts | We Know You're Hooked (https://forums.rpgaddicts.com)
+-- Forum: Admin Discussions (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Forum: Archive (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=123)
+---- Forum: Tölgybuckai kalandok (DM Surranó) (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=78)
+---- Thread: [IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem (/showthread.php?tid=395)



Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 03-29-2017

A féreg megmarja Konyakot (AC23 7hp fizikai +4hp tűz, reflex save DC13 vagy lángra is kap pluszban).

Erki is beljebb megy és gerellyel próbálkozik, nem túl rosszul, de közelharcba nehéz célozni, és lepattan a jószág bőréről.

A goblin a fejét rázza, és Arkus hóna alatt keres menedéket (5ft balra).

Party time


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Konyak - 03-29-2017

- Ó tűz jöjj velem!

OOC - DEX save: 18 ; Rage (a hp-t nem állítom át)
Konyak flankbe lép, ha tud. Ha Dyra nem ad flanket, akkor csak lefelé lép egy mezőt.

Szétveri a kegyót (ooc - attack 21/23 damage: 17)


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 03-30-2017

A goblin a fenyegetően néző Fuzz láttán lázas magyarázkodásba fog

Konyak szétveri a kégyót.
Battle over.

Arkus bemegy és kis híján felbotlik Konyak lába nyomában, aztán ott tényleg, ahol Dyrra orra bukott. A nő éppen feltápászkodik, amikor Arkus a karjaiba zuhan. Szitkozódnak, és lábaikkal söprögetik a lyukakat takaró gombákat.

Mikor a goblin levegőt vesz, Erki fordít.
- A főnök ennek a falnak a túloldalán van. Ő igazán nem tehet róla, hogy a falon át bemászott ez a rondaság, de valahogyan át kell jutni ezen a falon, és ő nem tudja, hogyan lehet.... Nekem őszintének tűnik - néz kérdőn Fuzzra, aki még jelen van.
Private Fuzz
Fuzz szerint is igazat mond

Dyrra rámutat, hogy az egész hely tele van furatokkal, kész csoda, hogy csak ő bukott orra (OOC - lépésenként 25% esély, és összesen ez a három rontás volt, ebből kettő csata után... Konyak hatot lépett, Eric hármat, Erki is kettőt...)


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 03-30-2017

Szép munka volt, Konyak!

Szerintem is őszintének tűnik (ooc-a hangsúly a tűniken), bármennyire is furán hangzik, hogy azt tudja, hogy a fal túloldalán van a főnök, de hogy miként lehet oda eljutni azt nem. Keressünk titkos ajtót? Vagy kötözzük meg ott mint a másikat, s nézzünk körül másfelé? Ezzel a sok lyukkal és a lénnyel nem úgy néz ki mint egy sokat használt átjáró, de lehet, hogy pont ez benne a félrevezetés, a csapda, vagy épp az egyik lyuk nem csak gödör, hanem tovább is vezet valahova.
- így elmélkedik, de aztán dönt is mint a csapat önjelölt vezére - Lehet, hogy itt van a vipera fészke, de akkor derítsük fel előbb a környéket, mielőtt belenyúlunk (ooc - hol is hallottam én ezt már valahol? Wink) - most nincs nagy kedve a gödrökön keresztül a mohában kutakodni, még valamelyik elnyeli.
Erre - indul vissza északnak - Konyak, altatod?

Megkötözzük, ellenőrizzük a másik foglyot is. Vagy vigyük magunkkal a két kötözött foglyot úgy hogy kezük hátrakötve, lábuk meg összekötve kötéllel, hogy gyalogolni tudjanak de elfutni ne? Félő, hogy kiszabadulnak ha otthagyjuk. Vagy zavarjuk fel őket az indákon? De akkor meg újra le kell majd gyakni ha felmegyünk.
Kikéri a többiek véleményét erről, ha eldöntöttük, akkor irány a "vödrös" ajtó.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Konyak - 03-30-2017

- Ok. Altatom.
Konyak kisse visszafogottan fejbecsapja a lancaval (nonlethal).

- Fujjunk egyet, megviselt a kegyo.
Ha gyogyitjak, akkor hagyja ha nem akkor eloveszi a botjat. Smile


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 03-30-2017

Fuzz megvárja a papok reakcióját előbb. OOC - Nem érdemes még channelt, nincs több sérült korábbról?

Illetve a papokkal egyeztethetnénk, h milyen "jellegű" spelljeik vannak, ha esetleg jobban felhasználható mint Fuzznak akkor Fuzz nyomat inkább Konyakra CLW-t.

Illetve Konyak sebzéséről jut eszembe, hogy a lávaféreg elpusztult állapotban hogyan néz ki, nem jó valami komponensnek? Megkonzultálja a többi spellcasterrel is.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 03-31-2017

Erki és Arkus is nyomat 1-1 channel-t, összesen 7hp a sérülteknek (Konyak, Arkus, Dyrra)


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 03-31-2017

(03-30-2017, 07:51 PM)Fuzz Wrote: Fuzz megvárja a papok reakcióját előbb. OOC - Nem érdemes még channelt, nincs több sérült korábbról?

Illetve a papokkal egyeztethetnénk, h milyen "jellegű" spelljeik vannak, ha esetleg jobban felhasználható mint Fuzznak akkor Fuzz nyomat inkább Konyakra CLW-t.

Illetve Konyak sebzéséről jut eszembe, hogy a lávaféreg elpusztult állapotban hogyan néz ki, nem jó valami komponensnek? Megkonzultálja a többi spellcasterrel is.

[1d20] = 7 knowledge +x valami knowledge, de neki nem jut eszébe semmi azon kívül, hogy ágymelegítőnek jó lehet, ha itt akarunk pihenni. Megvárja Konyak és a többi spellcaster véleményét.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 03-31-2017

A kukac szetmallik es kihul, mint egy darab zsaratnok.

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 04-01-2017

Láthatatlan lények felderítésére jó lehet a hamuja főleg egy kis szellővel kombinálva, ha van aki cipelje, vödör, lapát asszem van a környéken Smile

Ha van aki bevállalja szedhetünk, egyébként irány tovább (altatás, kötözés, másik fogoly ellenőrzés, É ajtóból cuccok elszedése, ajtónyitás )