RPG Addicts | We Know You're Hooked
[IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Printable Version

+- RPG Addicts | We Know You're Hooked (https://forums.rpgaddicts.com)
+-- Forum: Admin Discussions (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Forum: Archive (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=123)
+---- Forum: Tölgybuckai kalandok (DM Surranó) (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=78)
+---- Thread: [IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem (/showthread.php?tid=395)



RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 03-11-2017

Ezekszerint a kezét nem kötözte hátra még senki Smile De a száját legalább betömtük ugye, hamár úgysem tudunk vele kommunikálni? Smile
Illetve az átkutatás részre sem reagáltál. De akkor hagyjuk majd visszajövünk, követjük, hacsak a többiek le nem csapják amikor hátat fordít.
Elhelyezkedünk, félkörbe álljuk a gobbót és az ajtót, majd Fuzz bólint, jelezve, hogy kopoghat, hacsak a bölcsebbek másként nem rendelkeznek. Aztán várjuk, hogy kinyissák az ajtót bentről.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 03-12-2017

Átkutatás: normál goblin szerkó, majd részleteket írok hétfőn.

Erki szerint a titkos jelet akarja lekopogni az ajtón. Ha hagyja a csapat, ezt meg is teszi, aztán udvariasan félreáll, hogy nyissátok az ajtót.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 03-12-2017

(03-12-2017, 08:24 AM)DM Surranó Wrote: Átkutatás: normál goblin szerkó, majd részleteket írok hétfőn.

Erki szerint a titkos jelet akarja lekopogni az ajtón. Ha hagyja a csapat, ezt meg is teszi, aztán udvariasan félreáll, hogy nyissátok az ajtót.

Fuzz hagyja, ha a többiek is. Viszont közben "csiklandozza" dárdával a bordái között. Ha félre akarna állni, akkor kicsit határozottabban megtuszkolja,s megcsóválja a fejét, hogy tessék szépen nyitni, ha bentről nem nyitnák ki.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 03-27-2017

OOC - bocs, erre elfelejtettem válaszolni. Aki roll20-on le volt maradva, azt random elhelyeztem az ajtó közelében. Legközelebb nem fogom, hanem ha 50 lépéssel hátrébbról indul, ám legyen.

A kissrác engedelmesen nyitja az ajtót, és udvariasan félreáll. Akik belátnak a terembe (Fuzz a sarokból épp nem), látják, hogy hasonló az előzőhöz. Derengő pára mossa el a nyolcszögletű terem éleit. Csomós telepekben nő a világító gomba a falakon és a mennyezeten, de pöfetegek és taplók, vargányák és fonalas gombák, zuzmók és egyéb nehezebben azonosítható dolgok is tenyésznek. A párás levegőben a rothadás szaga terjeng, annak ellenére, hogy a terem falain számos helyen égésnyom látható, és a telepek holtra perzselődtek.

Egy szisszenő hang hallik, mint mikor gőz tör ki a fazékból, és a gombák alól egy hosszú lángoló kígyó tör elő!

Roll for initiative!


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Konyak - 03-27-2017

Ooc - Tegnap dobtam mar Initet, Konyaknak Smile (Torinnak akartam, de felre ment.)Init: [1d20+2] = 20+2 = 22


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 03-28-2017

Fuzz initiative [1d20+6] = 2+6 = 8

Fuzz majd alkalmadtán megpróbálja kitalálni valami knowledge cuccal, hogy miféle lény lehet.

ooc - elméletileg körbeálltuk a kissrácot, hogy ne tudjon félreállni, de gyakorlatilag nem Smile


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 03-28-2017

OOC - ha odaálltok, akkor nem tudja kinyitni az ajtót...
A kis goblin beáll a sarokba, és ott várja reszketve, mi lesz most.
Aki 7.01 előtt jön, az írhatja is a körét.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Konyak - 03-28-2017

Konyak berongyol és megzúzza a kegyót (ooc - attack:17 damage:13).


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 03-28-2017

OOC - mázlista, pont 40 lábra raktalak le random Smile
Konyak megcsapja a kégyót, akiből lángnyelvek csapnak ki, kis híján megpörkölve a láncot.
Eric, aztán orkok, aztán Fuzz jön. (Fuzz dobhat bardic knowledge check-et, hogy ezmiarákez)


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 03-28-2017

Nem úgy van az kérem szépen, nem lehet BK-t már csak úgy dobálni mint 3.5-ben, gyík lett PF-ben,.

"Bardic Knowledge (Ex)
A bard adds half his class level (minimum 1) to all Knowledge skill checks and may make all Knowledge skill checks untrained."

Dobok egy d20-at, s add hozzá amelyiket kell. (knowledge(his/loc/rel/any):+5/+5/+5/+1)

[1d20] = 20 knowledge

Na ez jó lett volna attacknak Smile