RPG Addicts | We Know You're Hooked
[IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Printable Version

+- RPG Addicts | We Know You're Hooked (https://forums.rpgaddicts.com)
+-- Forum: Admin Discussions (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Forum: Archive (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=123)
+---- Forum: Tölgybuckai kalandok (DM Surranó) (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=78)
+---- Thread: [IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem (/showthread.php?tid=395)



RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 03-01-2017

(03-01-2017, 02:07 PM)Fuzz Wrote: Fuzz (...) ugyanazt az ordítást próbálja hallatni mint amit a gobbók.

Perform (act vagy sing, amelyik nagyobb) Smile


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 03-01-2017

(03-01-2017, 02:15 PM)DM Surranó Wrote:
(03-01-2017, 02:07 PM)Fuzz Wrote: Fuzz (...) ugyanazt az ordítást próbálja hallatni mint amit a gobbók.

Perform (act vagy sing, amelyik nagyobb) Smile

[1d20+4] = 15+4 = 19 perform act=sing


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Eric Thunderfist - 03-02-2017

Init: 14.02

Eric integet a vele szemközti (bal alsó) goblin felé mosolyogva, egyébként nem mozdul. Jó munkát! kiáltja be neki, látván, hogy ezek a goblinok kertészkednek éppen, nem pedig katonáskodnak.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 03-02-2017

(03-02-2017, 08:17 AM)Eric Thunderfist Wrote: Init: 14.02

Eric integet a vele szemközti (bal alsó) goblin felé mosolyogva, egyébként nem mozdul. Jó munkát! kiáltja be neki, látván, hogy ezek a goblinok kertészkednek éppen, nem pedig katonáskodnak.

ooc - Nem sokáig kertészkednek, a roll20-n már kard van a kezükben Smile


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Konyak - 03-02-2017

Konyak az NPC-k mozgásától függően "előre" lép egyet és readyzik egy szép balegyenest az első ellennek akit elér.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 03-02-2017

Fuzz bedzsavél, elég élethűen ismételve a goblinok felháborodott ordítását, amin azok kissé meghökkennek, de aztán látják, hogy csak menekül, nyilván a melákok elől.
Eric vígan beköszön nekik.
Arkus megmarkolja a hosszú dárdáját, lesz, ami lesz.
Konyak közelebb lép, és egy balegyenessel a kezében várja, mi történik.
Dyrra a társai habozását látva zavartan beljebb topog, karddal a kezében.
Erki a biztonság kedvéért gerelyre vált, de nem avatkozik be Fuzz diplomáciai kísérletébe.

Első kör

Fuzz látja, ahogy a szemközti falnál levő "kolléga" gerelyt húz, és rést keres Dyrra tétova védelmén.

Fuzz jön! OOC - azonos szegmens, tie break miatt Fuzz reagálhat a gobbó előtt


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Konyak - 03-02-2017

Konyak: Konyak igyekszik majd flankbe állni és megsuhint egy gobeszt (attack: 12), de ez flankkel együtt is kevés lesz.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 03-02-2017

Ajjaj, Fuzz nem diplomaciazni akart, hanem csak kihasznalni a meglepi korbol adodo move actiont, mert tamadni nem tudott, remeltem, h elso kor elejen mar mindenki bent lesz, s addig legalabb ne fedje fel magat Smile
Megint csak szegeny Dyrra volt a vakmero, pedig mintha ugy lett volna, hogy hatul marad.
Fuzz tartja magat a tervehez, s felfedve szandekat, az elozoleg elohuzott javelint belevagja a legkozelebbi ff gobboba (AC:23, s kemeny 2HP sebzes). Ekozben egy pillanatra megfordul a fejeben, hogy ki kellene innen huzni, mivel a tobbseg meg nem ert be, de nem hagyhatja Dyrrat egyedul ezert inkabb kardot rantva atrohan a masik oldalra Dyrra melle 20labat, hogy vallvetve harcolhassanak, illetve hatha szuksege lesz megint gyogyitasra. Itt vagyok! Ne félj! - jegyzi meg teljes komolysággal


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 03-02-2017

(első kör folyt)

A legközelebbi goblin belevágja a vödrét Dyrra vértjébe, majd a falhoz húzódva kardot ránt.
Akit Fuzz támadott, az a vödröt a földre ejtve a bárd hűlt helyébe dob egy gerelyt, míg a legtávolabbi (délkeleti) keze görcsbe szorul, és maga elé a földbe döngöli a vödrét, miközben kis híján átesik rajta.

Eric jön!


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Eric Thunderfist - 03-03-2017

Eric látva, hogy nincs esély a nem agresszív diplomáciára, elindul a terem belseje felé, hogy következő körben mindenképpen elérjen valakit. (Útvonal bejelölve.)