RPG Addicts | We Know You're Hooked
[IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Printable Version

+- RPG Addicts | We Know You're Hooked (https://forums.rpgaddicts.com)
+-- Forum: Admin Discussions (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Forum: Archive (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=123)
+---- Forum: Tölgybuckai kalandok (DM Surranó) (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=78)
+---- Thread: [IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem (/showthread.php?tid=395)



Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 01-25-2017

Ok, Konyak jon.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Konyak - 01-26-2017

Konyak bemegy Combat Expertise-t (-1 att +1 AC) hasznalva es meguti a Hobo-t (ooc - attack: 25 damage 14).


Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 01-26-2017

A kertész épphogy súrolja Konyak vértjét, és ezért súlyosan fizet: eszméletlenül rogyik össze a barbár csapása alatt, és vérzik.

Battle over.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 01-26-2017

Fuzz tartja magát az eredeti tervhez, mintha lenne második kör, elmegy a beugróig, stb. Illetve a kőasztalt megnézi ha onnan már jobban látja, hogy néz ki és mi van rajta, oltárféleség?
Ha nem kezdődik újabb csata a jobboldani beugrónál akkor átmegy baloldalihoz és kőasztalt közelebbről megnézi.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 01-27-2017

Nem kezdődik újabb csata. A két beugró valóban beugró, itt is folytatódnak a falon a gazdag és félelmetes díszítések. Kelet felé egy ajtó vezet tovább.
A kőpadon a kertész mindenféle eszközei sorakoznak. Ásó, gereblye, kapa, fadarabok, némi száraz inda, egy vödör...


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 01-27-2017

Detect magic kőpad és nyugati beugró. Ott nincs semmi csak egy üres beugró?
Hátha van egy +1-es ásó, Demnek jó lesz, vagyis a segédjének, neki valszeg nagy.
Aztán hulla detect magic és átkutatás. Szól a többieknek, hogy északi ajtónál nem hallott semmi zajt, az a legközelebbi, kezdjük azzal a lootolás után.

Megérdeklődi Dyrra mennyire van rosszul? Nem ártana neki gyógyítás előtte?


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 01-27-2017

Mágikusat nem találtok, a kertésznél azonban van egy flaska, amit látszólag elég gondosan eltett egy védettebb zsebbe, így a hatalmas vágás és csapás sem tette tönkre. Olyan 1-2 literes lehet, a tartalmát nem látni, mert cserépből van, viaszos dugóval lezárva. A súlya alapján a tartalma nehezebb a víznél.
Dyrra igencsak rosszul van. (25% alatt)


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 01-28-2017

Az ásó is jól jöhet néha, meg a vödör, csak még nincs bag of holdingunk. Majd kifelé menet összeszedünk mindent Smile
Nem kell a vödör valakinek sisak gyanánt? Smile

Jó fegyója mindenkinek van már ugye? Kaszát nincs aki használja? Az érhet pár aranyat. Vértje nincs, ami jól jöhet a nagyoknak? Semmi píz ennél sem? Kis gobbóknál nem volt semmi, asszem vadásznál volt valamennyi.

Dyrra hogylétének érdeklődése hatására remélhetőleg a papok egyike akcióba lép Smile Vagy pálca? Vagy maradjon hátul egyelőre távolságinak, ne rohangáljon előre.
Asszem Arkus van még megsérülve korábbról, szóval sima clw lenne célszerű Dyrrara, channelt tartogassuk.

Fuzz újra hallgatózik az északi ajtónál folyamatosan amíg a társaság kipiheni magát. Majd ha mindenki elhelyezkedett az ajtó körül csendesen, akkor benyit előbb résnyire, bekukkant, majd fejnyire és bekukkant. Hallgatózik a nyitott ajtónál is nézelődés közben.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 01-28-2017

pénz is volt nála, csak gondoltam, az értéktelen dolgokat nem kell leírni Tongue
24sp 10gp
Igen, Arkus is le van gatyásodva, de nem annyira.
Arkus eltol egy CLW-t (jé max)
északi ajtót majd hétfőn


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 02-03-2017

A kíváncsi goblin izgatottan várja a hétfőt, mert egy belső sugallat alapján úgy érzi, hogy az északi ajtó hétfőn nyílik, de vajon melyik hétfőn? Smile