RPG Addicts | We Know You're Hooked
[IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Printable Version

+- RPG Addicts | We Know You're Hooked (https://forums.rpgaddicts.com)
+-- Forum: Admin Discussions (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Forum: Archive (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=123)
+---- Forum: Tölgybuckai kalandok (DM Surranó) (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=78)
+---- Thread: [IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem (/showthread.php?tid=395)



RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Eric Thunderfist - 01-25-2017

Eric majd a kör végén (4-nél) jön.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 01-25-2017

Első kör folyt.

A kertész küld egy dühös pillantást az álgoblin felé, majd annak meghunyászkodó vicsorgását látva dühösen visszafordul az ajtó felé.

Arkus megérinti Dyrrát. (Guidance)

Dyrra megelégeli a várakozást és betör, cserébe kap egy kaszát a hasába, még a páncélt is felszakítja.
Az ork nő felordít a fájdalomtól, és ezt az energiát bele is tolja a megtorlásba, derekas rést hasítva a bőr kertészruhán, kemény goblinbőrön és a húson is.

Party time! (Eric, Konyak, Erki, majd köv kör elején Fuzz)


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 01-25-2017

Ejh-ejh - csóválja a fejét Fuzz, pedig jeleztem, hogy ott van (ooc-nem mintha sokat bírt volna tenni Dyrra, max FD-vel bejönni az első kari, vagy 5 láb és TD-vel aki közelebb van?).

Ha nem ütik le ebben a körben, akkor kövkörben Fuzz nyomat egy dazet a gobbóra, majd előhúzza a kardját miközben elmegy a beugróikig, hogy belásson mindkettőbe (majd bejelölöm pontosan roll20-n, asszem ne volt 20 lábnál messzebb a beugró).


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 01-25-2017

OOC - FD = fighting defensively. Menet közben nem megy, csak amíg melee-ben vagy. TD = std action, lehet mellette mozogni, csak támadni nem.
OOC2 - a beugró Fuzztól 10 lábra kezdődik.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Eric Thunderfist - 01-25-2017

Eric nem olyan türelmetlen, mint Dyrra. Inkább megpróbál a háta mögött bejutni a terembe, hogy után felmérhesse a terepet. (Dyrrától jobbra fel átlósan található mezőig meg. OOC-n áthelyezve)


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 01-25-2017

az nem megz, hacsak nem tud Eric atlepni a tomor faajton. es keruljuk a fel kockaba lepest.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Eric Thunderfist - 01-25-2017

Akkor rossz helyre van rajzolva a fal. Ebben az esetben Eric megvárja, amíg Dyrra helyet csinál a többieknek.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 01-25-2017

(01-25-2017, 10:12 AM)DM Surranó Wrote: OOC - FD = fighting defensively. Menet közben nem megy, csak amíg melee-ben vagy. TD = std action, lehet mellette mozogni, csak támadni nem.
OOC2 - a beugró Fuzztól 10 lábra kezdődik.

Akkor elmegy a beugróig (10l), s ha nem lát ellent közben akkor megy tovább 10 lábat, ha lát akkor visszafelé 10 lábat.

OOC - Valamiért régről úgy gondoltam - rosszul - hogy a TD az full-round action és max 5 láb. Ebben az esetben Ericnek javaslat, hogy csak simán delayeljen Konyak utánig, ha Konyak bement a 21-es ACjával akkor neki már valszeg nem lesz AOO, hacsak nincs CR featje, vagy ha TD-vel mennek be akkor neki is 20-as AC és ellövi az AOO-t, ebben az esetben Konyak és Erki be tudna nyomulni szabadon.


OOC - a bugbear nem readyzett? mert akkor Dyrra szegmensénél kellene lennie.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 01-25-2017

OOC - Eric, ha úgy értetted, hogy keletre (Dyrra cellájába és onnan ÉK-re, akkor azt lehet, csak nem szeretem a félcellázást. Az eredménye az lenne, hogy ütnek rád egyet, te meg nem tudsz ütni. Confused
OOC2 - de igen, ready volt, a szegmenst javítom



RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Eric Thunderfist - 01-25-2017

(01-25-2017, 01:09 PM)Fuzz Wrote: Ebben az esetben Ericnek javaslat, hogy csak simán delayeljen Konyak utánig
Ezt cselekszi Eric.