RPG Addicts | We Know You're Hooked
[IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Printable Version

+- RPG Addicts | We Know You're Hooked (https://forums.rpgaddicts.com)
+-- Forum: Admin Discussions (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Forum: Archive (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=123)
+---- Forum: Tölgybuckai kalandok (DM Surranó) (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=78)
+---- Thread: [IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem (/showthread.php?tid=395)



RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Konyak - 12-22-2016

Konyak elbeszélget a második gobesszal is. Vele nehezebben találnak közös hangot, de végül őt is meggyőzi a 3. körben, hogy ne tapicskoljon soha többé. Ezután kirongyol és megáll a bátor Fuzz mögött.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Eric Thunderfist - 12-22-2016

Eric tovább ready-zik.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 12-22-2016

Eric és Fuzz tovább vár.

Bár senki nem látja, úgy hallik, mintha Dyrra "új" páncéljáról újabb gerely pattanna le, aztán egy nyögés is hallik, mintha egy másik fegyver viszont rést talált volna rajta.

Erki besiet a kádig, és a hangok alapján rácsap az oldalára egyet.

Negyedik kör

A két középső ajtó felpattan, és egy-egy goblin bújik elő, az egyik pajzsával hárítva Fuzz gerelyét, a másik épp Arkus dárdája elé, de úgy, hogy a pap hirtelen összetéveszti az ajtófélfával.
A meglepetés azonban arra elég volt, hogy Fuzz vértje hárítson (AC17), és Arkus is el tudjon hajolni.
Délről egy harmadik goblin is előkerül, és odamerészkedik Konyak közelébe, épphogy elkerülve Arkus figyelmes dárdahegyét, csak hogy utána a háta mögött lévő oszlopot szúrja meg a pap helyett.

Konyak, Dyrra, Eric jön!


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Konyak - 12-22-2016

Konyak megüti a Fuzz előtti hobgoblint(?), vagy ha azt nem éri el, akkor a sajátját, de mindegy is mert csak az oszlopot karistólja.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 12-23-2016

OOC - sima goblin ez mind. Az oszlopok egyébként átlósan adnak némi takarást, plusz nem lehet ott átlósan lépni, de más irányban nem. Szabály szerint minden szomszédos kockának adna covert, még ha nem is köztetek, hanem pl Konyak háta mögött van az az oszlop.

(Negyedik kör folyt)

Konyak megpörgeti a láncát a két goblin szeme előtt.
Dyrra kardja üresen suhog a levegőben.

Eric jön!


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Eric Thunderfist - 12-23-2016

Eric átrohan Konyak mellé (18 láb roll20 szerint) és onnan megüti egyszer a mellette levő goblint. AC: 19, dmg: 5


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 12-23-2016

(Negyedik kör folyt)

Ez egy nagyon vérszegény goblin volt, úgy összetört az arca, mint egy porcelánbaba.

Kihasználva a késes társa nyújtotta fedezéket, egy újabb goblin szökken elő északról, és Arkus hónaljába döf. A papnak fájt a történet.

Dyrráék felől heves fegyverváltás hangja hallik, majd egy gyomorforgató reccsenés. Az elégedett kiáltás talán Erki lehet, de lehet, hogy valamelyik goblin???
Erki kritikust ütött az egyik goblinon, maxból -9-be egy csapással

Ötödik kör

Fuzz jön!


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 12-24-2016

Fuzz hátralép 5 lábat és daze a legközelebbi gobbóra, majd újabb javelin elővétel. Csata közben fél szemmel figyeli Konyak gyors mozgását és hogy mikor borul el ismét a tekintete, igyekszik ellesni a technikát. Smile


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 12-28-2016

(Ötödik kör folyt)

A goblin nem lepődik meg, de nem is követi Fuzzt, hanem inkább Arkust veszi célba, aki Konyak pajzsával hárítana, ha nem dárdával lenne tele mindkét keze.

Arkus cserébe ledobja a kényelmetlenné vált hosszú dárdát, és előveszi a mágikus buzogányt, de a hirtelen váltástól kibillen egyensúlyából, és a háta mögött lévő oszlopot találja el.

A bicskás goblin szintén Arkust próbálja megdöfni, de a pap addigra visszanyeri egyensúlyát.

Konyak, Dyrra, Eric jön! (Dyrrára ne várjatok, beteszem a két PC közé utólag)


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Konyak - 12-28-2016

Konyak a déli gobesz mellé lép és majdnem elbotlik saját láncában.