RPG Addicts | We Know You're Hooked
[IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Printable Version

+- RPG Addicts | We Know You're Hooked (https://forums.rpgaddicts.com)
+-- Forum: Admin Discussions (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Forum: Archive (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=123)
+---- Forum: Tölgybuckai kalandok (DM Surranó) (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=78)
+---- Thread: [IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem (/showthread.php?tid=395)



RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Eric Thunderfist - 12-20-2016

Eric egyelőre nem mozdul az ajtóból, hagy lopakodjon Fuzz. Még a végén rálép valami száraz gallyra, amire hirtelen felfigyel mindenki! Inkább nem mozog, amíg azzal esetleg a lopakodást veszélyeztetné.


Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 12-20-2016

Fuzz résnyire nyitja az ajtót és bekukucskál. Két goblint pillant meg, akik valamiféle szüreti kádban tapicskolnak (innen a tocsogó hang), és... éppen farkasszemet néznek vele!

Roll for initiative!

(Ooc Fuzz és a goblins kivételével mindenki kicsit késve reagál (technikailag surprised). roll20 update később, a szoba ugyanakkora, mint ax északi, és kb középen van a két goblin, térdig kádban, a kád viszont emelvényen, így a pereme Fuzznak fejmagasság)


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Eric Thunderfist - 12-20-2016

Eric init: 10.02


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 12-20-2016

(12-20-2016, 08:24 PM)DM Surranó Wrote: Fuzz résnyire nyitja az ajtót és bekukucskál. Két goblint pillant meg, akik valamiféle szüreti kádban tapicskolnak (innen a tocsogó hang), és... éppen farkasszemet néznek vele!

Roll for initiative!

(Ooc Fuzz és a goblins kivételével mindenki kicsit késve reagál (technikailag surprised). roll20 update később, a szoba ugyanakkora, mint ax északi, és kb középen van a két goblin, térdig kádban, a kád viszont emelvényen, így a pereme Fuzznak fejmagasság)

Hogyhogy résnyire nyitja? Nem azt írtad, hogy mindegyik résnyire nyitva van? Fuzz terve az volt, hogy a már résnyire nyitott ajtókon bekukucskál esetleg kulcslyukon ha lenne.
Más. Kintről nem hallotta, hogy bent tapicskolnak? Nem hiszem, hogy osonkodva tapicskolnak. Annyira rosszat dobott perceptionre?
Nem érzem ezt az osonkodást életszerűnek így, főleg 29-es dobással, de már mindegy, fogjuk rá a bölcsijére.

Init: 8


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Konyak - 12-20-2016

Init: 13.02


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 12-20-2016

OOC - a tapicskolásért bocs. A lesekedéshez kevés volt a rés, ezért is bocs. (erre próbáltam utalni korábban, hogy akkor aztán osonkodhatsz...) Azért meg dupla bocs, hogy 19-20-at dobtam NEKIK perception-re. Véletlenül PONT odanéztek.
Kör holnap.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 12-21-2016

(12-20-2016, 10:05 PM)DM Surranó Wrote: OOC - a tapicskolásért bocs. A lesekedéshez kevés volt a rés, ezért is bocs. (erre próbáltam utalni korábban, hogy akkor aztán osonkodhatsz...) Azért meg dupla bocs, hogy 19-20-at dobtam NEKIK perception-re. Véletlenül PONT odanéztek.
Kör holnap.

Akkor initre dobhatsz  nyugodtan 1-2-t nekik a 19-20 után Smile
Mit lát náluk, rajtuk Fuzz? Fegyverben és páncélban tapicskoltak a kádban vagy meztelenül? Smile


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 12-21-2016

Meglepetés kör

A termen kívül levők egy rövid rikoltást hallanak, majd egy tompa puffanást.

Fuzznak
A Fuzznak balra álló piros goblin reagál előbb, kiugrik a kádból, és a túlsó falnál felsorakozott ládákhoz támasztott egyik gerelyt a kezébe kapja.
A kiugró goblinból ítélve mezítláb vannak, gatyájuk térdig felgyűrve. Bőrvért van rajtuk, és a kardjuk fel van csatolva, de a pajzsuk és a gerelyeik a falnak ill a fal mellett levő ládáknak vannak támasztva.
Amelyik kiugrott, az improved coverben van a kád mögött, a másik coverben van a kádban, és "higher ground", ha onnan támad.
A kád egy kb másfél láb magas emelvényen van, mégpedig azért, mert az aljánál egy csap vezet ki egy mocskos vödörbe, ami a földön van (lásd roll20).
A ládákat a kád mögött Fuzz nem látja rendesen, de aránylag kis ládák, és több van egymásra stócolva.

Fuzz jön! (igen, 1-et dobtam a sárga goblinnak Smile )


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Eric Thunderfist - 12-21-2016

"Na ilyen béna lopózást!" gondolja magában Eric. "Elesik a saját lábában és még kiabál is."

Mivel Eric az ajtóból látja Fuzzt, nyilván nem gondolja azt, hogy ő puffant, mert azt látná...

Alighanem lebukott Fuzz. szól helyette hátra a többieknek, közölve a nyilvánvalót.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 12-21-2016

Pardon, a toalettet keresem, nem a fürdőt! - mondja kissé elnyújtott hangon, nyugodtan és udvariasan, majd becsukja az ajtót és mozog amennyit tud az ajtócsukás után visszafelé a sarokhoz (move fele ajtónyitás, másik fele mozgás?).

Két tapicskoló gobbó, észrevettek - mondja a nyilvánvalót a többieknek, ha sikeresen elért a sarokig