RPG Addicts | We Know You're Hooked
[IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Printable Version

+- RPG Addicts | We Know You're Hooked (https://forums.rpgaddicts.com)
+-- Forum: Admin Discussions (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Forum: Archive (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=123)
+---- Forum: Tölgybuckai kalandok (DM Surranó) (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=78)
+---- Thread: [IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem (/showthread.php?tid=395)



Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 12-21-2017

Lehet, hogy lemaradtam valamiről, de Eric még nem mondta, hogy mit csinál ebben a két órában, ugye? Felmerült, hogy foglyokat kísér, de nem bólintott rá, vagy de?

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Eric Thunderfist - 12-21-2017

Igen, Eric foglyokat kísér. Amint valamelyik magához tér, ki akarja hallgatni.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 12-21-2017

Nem, nem mondta még sztem, hogy mit tervez abban a két órában. Előtte mondta, hogy addig nem csinálunk semmit a fával amíg a foglyokat ki nem hallgatjuk. Csak azért kérdeztem rá, hogy biztos legyen nem Fuzzra vár senki Wink

A fogolykiséretet asszem csak ooc vetettek fel, hogy valakinek esetleg eszébe juthat NPC-k közül is, mert elméletileg Erki volt korábban a fogolyfelelős.

Ha nem menne el senki negyedórán belül a foglyokért, akkor Fuzz felfüggeszti a kutatást, s mint önjelölt vezető kezébe veszi az irányítás, mert hirtelen eszébe jut, hogy két fogollyal kevesebben vagyunk, s milyen jó lenne majd őket bezárni ide, hiszen van kulcsunk.
Szóval beveti karizmatikus egyéniségét, s keres egy-két önkéntest akit felkér, hogy menjen el vele idekísérni a foglyokat. Mi az az ő csapongó természetének az egyik dologból átugrani egy másikba majd vissza...

EDIT: Hoppá, közben mondta Smile


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 01-03-2018

Akkor hogy tisztázzuk:
- ahol a fekvő goblin van, oda húzzátok Sharwynt és Bélákot
- aztán Eric és Erki eldzsavél a kénköves árkon túli porlepte terembe, ahol az előző két fogoly van (amit találtam, az alapján mégsem az árnyas sárkányszobornál hagytátok őket)
- az ottani két foglyot visszavezetik a zárható "irodához"
- Közben Konyak, Fuzz és a két ork feltúrják az iroda minden zegzugát.
Stimmt?


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 01-03-2018

- majdnem, de nem húzzuk, hanem Konyak megfogja egyik kezébe a Bélákat, másik kisujjával a varázslónőt, s viszi Smile
- Eric + mégegy darkvisionösre szavazok, aki szintén gyorsabb, pl. Dyrra ranger? (én sem értem roll20-n miért vannak olyan messze, hacsak nem véletlen, vagy rájuk csuktuk az ajtót is, remélve, h nem fulladnak meg)
- stimmt
- stimmt, de Fuzz és Konyak túr egylőre csak (persze lehet csatlakozni), de valaki őrzi a Bálákékakat, pl. Arkus, Erki meg ebédet csinál..?


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 01-03-2018

Ésszerű javaslat, akkor Eric + Dyrra ment el a foglyokért, a két pap őriz, a két arcane caster meg túr. Konyak, Eric, jó így? (holnap reggelig döntsétek el, aztán megy tovább a sztori)


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Balthazaar - 01-03-2018

(01-03-2018, 05:04 PM)DM Surranó Wrote: Ésszerű javaslat, akkor Eric + Dyrra ment el a foglyokért, a két pap őriz, a két arcane caster meg túr. Konyak, Eric, jó így? (holnap reggelig döntsétek el, aztán megy tovább a sztori)

Részemről jó.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Eric Thunderfist - 01-03-2018

(01-03-2018, 07:04 PM)Balthazaar Wrote:
(01-03-2018, 05:04 PM)DM Surranó Wrote: Ésszerű javaslat, akkor Eric + Dyrra ment el a foglyokért, a két pap őriz, a két arcane caster meg túr. Konyak, Eric, jó így? (holnap reggelig döntsétek el, aztán megy tovább a sztori)

Részemről jó.
Upsz! A skizofrén elf megszólalt a törpe énje helyett...


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 01-03-2018

... és még mindig lehet post személyt változtatni Smile

Akkor Konyakot meg se várjuk...
Amíg a papok főzőcskéznek meg vigyázkodnak, a boszorkányok meg a tudományos kotyvasztást tanulmányozzák, addig Eric és Dyrra a már jól ismert útvonalon, maguk előtt minden ajtót szépen nyitva és maguk mögött ugyanúgy csukva, elindulnak a foglyokért.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 01-04-2018

OOC - Ha lehet ilyen ooc javaslatot tenni, Dyrra nem csukja maga mögött az ajtót, majd csak visszafelé jövet, egyrészt minek, megint ki kell majd nyitni Smile Másrészt meg hátha menekülni kell a goblinhad elől akkor sem célszerű.