RPG Addicts | We Know You're Hooked
[IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Printable Version

+- RPG Addicts | We Know You're Hooked (https://forums.rpgaddicts.com)
+-- Forum: Admin Discussions (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Forum: Archive (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=123)
+---- Forum: Tölgybuckai kalandok (DM Surranó) (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=78)
+---- Thread: [IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem (/showthread.php?tid=395)



RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Konyak - 12-12-2017

- Elvileg a druidák tudnak valahogy igen laktató kaját csinálni, azt hallottam.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 12-13-2017

A csapat időközben észreveszi, hogy a druida kérges bőre visszasimult emberivé, Sharwyn és a néhai Sir Braford bőre viszont kérges maradt.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 12-13-2017

(12-12-2017, 10:33 PM)Konyak Wrote: - Elvileg a druidák tudnak valahogy igen laktató kaját csinálni, azt hallottam.

Hm, azt mondod érdemes lenne megtartani rabszolgának? - viccelődik Fuzz - Reméljük a laktató kaját nem keveri össze a mérgező kajával, véletlen.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 12-13-2017

Fuzz előreküldi Gábrielt, hogy nézze meg mi van az 1 darab új gobbó fogollyal, illetve ha jönne arról valaki jelentse. Ha gobbó menekülne, szedje le. Jelölöm, roll20-n.

Illetve Erickel egyeztetve, messzebb vonulunk a fától, erre is jelöltem egy leehtséges helyet.

OOC - Sztem érdemes lenne odáig visszamenni ahol az északi gobbó van, északról DT a terep, ha valaki arról jön lassabban tud csak megtámadni. Bár ez a bástyának látszó rész sem rossz, de amonnak nincsenek messza az ejtók sem Smile


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 12-13-2017

OOC - továbbra is fenntartom ama szabályértelmezésemet, hogy a telepatikus linken Gábriel nem tud üzenni, csak Fuzz tud utasításokat adni. Gábriel úgy tud jelenteni, ha hallótávolságon belül hangot ad ki. Ennek megfelelően...

Gábriel előrerepül, és csöndben lóg a mennyezetről valahol északon.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 12-13-2017

(12-13-2017, 09:30 AM)DM Surranó Wrote: OOC - továbbra is fenntartom ama szabályértelmezésemet, hogy a telepatikus linken Gábriel nem tud üzenni, csak Fuzz tud utasításokat adni. Gábriel úgy tud jelenteni, ha hallótávolságon belül hangot ad ki. Ennek megfelelően...

Gábriel előrerepül, és csöndben lóg a mennyezetről valahol északon.

Ha lát valakiket jönni kezdjen el károgni és repülni visszafelé.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 12-14-2017

(12-13-2017, 07:10 AM)DM Surranó Wrote: A csapat időközben észreveszi, hogy a druida kérges bőre visszasimult emberivé, Sharwyn és a néhai Sir Braford bőre viszont kérges maradt.

OOC - Csak erős idegzetüeknek Smile

Hm, akkor csinálhatunk Sir Bradfordból hide armort? Kaolinnak lehet jól jött volna.
Ja, de az egy másik csapat amelyik nyúzni akart, s nem lovagot, hanem démont Wink



RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 12-14-2017

Ha senki többet harmadszor, akkor mivel G. nem jelzett veszélyt, áttáborozunk oda ahol az uccsó fogolygoblint hagytuk.

Ajtókra már nem emlékszem zárva voltak, vagy nem is próbáltuk? Fuzz elbújik az egyik bokorban és onnan megpróbálja kinyitni (Open/close spell). Gábriet előtte kiküldi a folyosóra, hogy ott őrködjön, figyeljen.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 12-14-2017

OOC - Hoppá... bugos volt a treasure lista...
OOC2 - egy átlagos ajtó több mint 30 font, tehát ez a spell nem nyitja ki akkor sem, ha nincs zárva, pedig asszem, azt már tudja a csapat, hogy de.

Fuzz unalmában számolgatja az aranypénzeket, és Bélák tarsolyának alján, az aranyak alatt, talál egy kulcsot. Úgy látszik, kábé ehhez a nyitatlan ajtóhoz való.

kérges szívűeknek
Nem hide, hanem wooden armor. egy tengerészes settingben nem is lenne hülyeség.



RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 12-14-2017

"Nahát! Itt egy kulcs!" - pattan fel Fuzz, s már rohan is az ajtóhoz. Ott megállt és körülnézett. Ejnye, vajon mit személhet? Tán a fényes ajtót? Hisz olyat már sokat látott. Igen, csapdát keres a képességeihez mérten, majdnem egy DM-et is elcastol, de annyit nem tud várni, inkább belerakja a zárba és elfordítja a kulcsot. Majd berúgná az ajtót, de nem teszi, mert ahhoz még nőnie kellene. Így csak belöki és kiszabadítja a megmaradt Hucrele harcost Smile Vagy körülnéz mi/ki van odabent.