RPG Addicts | We Know You're Hooked
[IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Printable Version

+- RPG Addicts | We Know You're Hooked (https://forums.rpgaddicts.com)
+-- Forum: Admin Discussions (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Forum: Archive (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=123)
+---- Forum: Tölgybuckai kalandok (DM Surranó) (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=78)
+---- Thread: [IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem (/showthread.php?tid=395)



RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 12-11-2017

Akkor a bot jobb is, hogy nincs nála. Ha sikerül visszatéríteni akkor megkaphatja.

EDIT: Pálca részben rejtély, nem tudjuk IC mi, de láttuk IC mitt idézett elő vele, azaz nagyjából tudjuk mire való UMD-vel meg lehet próbálni használni is akár, nem?
EDIT: Na, erre utaltam, hogy volt valami neves fegyvere, csak a neve nem jutott eszemebe, sztem még plothookon jött elő amikor minden infót gyűjtöttünk a városban, de hogy ki mesélte végül passz.
EDIT3: Máris? Hm akkor kérdezzük ki megkötözött állapotban, s figyeljük a reakcióit. Aztán megint pihenhet.

Fuzz vár még a fás kérdésére választ a többiektől, ha nem válaszolnak újra felteszi szokásához híven. Feltételezhetjük, hogy nem csak dísznek van itt.
Ha mégis történne valami Fuzzal, pl. észleli ő vagy valaki rajta, hogy kezd átváltozni, akkor időben szólj, ne csak utána miután legyakták a többiek Smile


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 12-11-2017

OOC - Esetleg Erki, mint régi ismerős aid anotherrel segíthet diplomacyban?

Üdvözölek Sharwyn! Hogy érzed magad?
Mi vagyunk a felmentő csapat. Nagynénéd, (mondja a keresztnevét is) Hucrele asszonyság küldött minket, hogy keressünk meg titeket itt a régi erődben. Szóval bízhatsz bennünk. Hol van a fivéred, Talwen Hucrele? Őt nem találtuk meg.


Fuzz [1d20+8] = 17+8 = 25 diplomacy check

Hagy kis időt neki, s figyeljük a reakcióit, majd a válasz után folytatja.

Itt van Erki is, akivel együtt raboskodtatok. Meséld el kérlek mi történt veletek azután, hogy a közös börtönötökből elhurcoltak a goblinok. Mi tudsz Belák sötét üzelmeiről és erről a mágikus gyümölcsöt adó fáról?



RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 12-11-2017

OOC - bocs tényleg nem 1/round hanem 1/h a nonlethal recovery.... a csaj fekszik, eszméletlen.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 12-11-2017

(12-11-2017, 09:29 PM)DM Surranó Wrote: OOC - bocs tényleg nem 1/round hanem 1/h a nonlethal recovery.... a csaj fekszik, eszméletlen.

Akkor majd később visszatérünk a fenti kérdésekre, addig pihenünk és megbeszéljük a további teendőket, pl. hogy fenti goblinokkal mi legyen? Mikor menjünk fel, egy pihenés előtte, hogy teljesen felkészülten menjünk, küldjünk-e esetleg felderítést fel előtte (Gábriel), vagy néhány dire ratet meggyengíteni őket, mivel azok gyakoriak errefelé, így nem is gondolhatják, hogy mi küldtük. Aztán holnap támadunk rendesen.
Ezek Fuzz javaslatai, valamint, hoyg derítsük fel a terepet visszafelé, s menjünk a táborunkba pihenni. Persze csak ha eldöntöttük mi lett a fával és a lányt is kikérdeztük. Belákot sztem a lány után kérdezzük ki.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 12-12-2017

Amíg pihenünk, várakozunk, addig belelapoz a varázskönyvbe, nem mintha értene hozzá, de sosem látott még ilyen közelről, belülről varázskönyvet, s furdalja a kíváncsiság mi van benne, s mit tud kihámozni belőle.
"Neked is ilyen van, Konyak?"

Jut eszembe, van még két ajtó fentebb, amit nem néztünk meg.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Konyak - 12-12-2017

- Igen.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Eric Thunderfist - 12-12-2017

Addig nem nyúlunk a fához, amíg ki nem derítettük, mi is az ténylegesen! jelenti ki Eric határozottan. Elvégre az almái gyógyítottak is. Lehet, hogy ez a Bélák valójában nem gonosz szándékkal nevelgeti és nem is tudja, hogy a kis bokrocskái milyen halálos veszélyt jelentenek a fenti világra. Előbb ki akarja deríteni, mi is folyik itt, mielőtt visszafordíthatatlan cselekedet hajtana végre bárki is.


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 12-12-2017

Fuzz dobálhat szorgalmasan spellcraft-ot decipher script-re (mivel a könyv gazdája nem segít, ezért a check), mondjuk 8 darabot


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Fuzz - 12-12-2017

(12-12-2017, 02:37 PM)Konyak Wrote: - Igen.

Remek, akkor te biztos értesz hozzá, hogy kell használni. Persze láttam én is már varázskönyvet, de még soha nem lapoztam bele. Nagyon izgalmas.
Gyere, hátha te is találsz benne érdekes varázslatot amit megtanulhatsz.

Azaz burkoltan Konyaktól kér segítséget, aid another +2-nek számíthat ha segít Konyak értelmezni take10-vel?
OOC - Persze Konyak majd később biztos megfejti magának, ha akarja, mivel mágis, de Fuzz ilyen buzgómócsing, ez most neki érdekes

Fuzz [1d20+4] = 18+4 = 22 spellcraft
Fuzz [1d20+4] = 11+4 = 15 spellcraft
Fuzz [1d20+4] = 3+4 = 7 spellcraft
Fuzz [1d20+4] = 20+4 = 24 spellcraft
Fuzz [1d20+4] = 6+4 = 10 spellcraft
Fuzz [1d20+4] = 12+4 = 16 spellcraft
Fuzz [1d20+4] = 16+4 = 20 spellcraft
Fuzz [1d20+4] = 12+4 = 16 spellcraft


RE: Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - DM Surranó - 12-12-2017

(rosszul emlékeztem, van még 2 spell benne, azt is kidobtam roll20n: 14, 15)
Daze, ?, ?, Cause Fear, ?, ?, Magic Missile, ?, ?, ?