RPG Addicts | We Know You're Hooked
[IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem - Printable Version

+- RPG Addicts | We Know You're Hooked (https://forums.rpgaddicts.com)
+-- Forum: Admin Discussions (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Forum: Archive (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=123)
+---- Forum: Tölgybuckai kalandok (DM Surranó) (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=78)
+---- Thread: [IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem (/showthread.php?tid=395)



RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - DM Surranó - 12-15-2016

- Vagy ez a hely valaha a tűzokádó sárkányok valamilyen szektájához tartozott - veti fel Dyrra.
- Ashardalon - bólint Erki.

Tűzokádó.... ez a szó valamit piszkál Konyak fejében. Hol hallotta? Vagy látta?...


RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - Fuzz - 12-15-2016

(12-15-2016, 09:32 AM)DM Surranó Wrote: - Vagy ez a hely valaha a tűzokádó sárkányok valamilyen szektájához tartozott - veti fel Dyrra.
- Ashardalon - bólint Erki.

Tűzokádó.... ez a szó valamit piszkál Konyak fejében. Hol hallotta? Vagy látta?...

Igen, nekem is a legősibb ismert vörös sárkány jutott eszembe először, Ashardalon. Jajj, már kétszer kimondtunk. Ha még négyszer kimondjuk a nevét megjelenik. - Legalábbis a valamire való bárdok között ez a legenda járja


RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - Konyak - 12-15-2016

- Mi lett az ajtóval a bejárattól nem messze balra? Mi is volt rajta?


Hetedik fejezet - Rongy és arany - DM Surranó - 12-15-2016

Az npck kérdőn néznek Konyakra, majd a többiekre.


RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - Fuzz - 12-15-2016

(12-15-2016, 12:06 PM)Konyak Wrote: - Mi lett az ajtóval a bejárattól nem messze balra? Mi is volt rajta?

Fuzz is kérdőn nézz Konyakra, de nem szó nélkül. Ajtóval? Bejárattól? Balra? Rajta? Két ajtó van ott, de nem a lejárattól balra. - mutat az ajtók felé majd kis szünet után kapcsol - Jaaa, a szakadék utáni főbejárattól balra? Volt egy kőajtó balra ami kinyitottunk, s volt benne valami mágikus, de nem vizsgáltuk át mert Mípó sírása megzavart minket, ..., asszem. Illetve volt egy járat balra, annak a végén is kőajtó kulcslyukkal, de azt nem tudtuk kinyitni. A kőajtókon mind különböző sárkányfigurák voltak emlékeim szerint, csakúgy mint azon amit kinyitottunk és egy sárkányos szentély volt odabent a fekete gyertyával meg jópár csontvázzal, annál nem voltál ott. De fontos ez most? Majd visszamegyünk és megnézzük... ha ezt túléljük.

OOC - emlékeim szerint felirat nem volt ajtókon csak domborművek, kivéve a szentélyes felett, illetve a szökőkutaknál volt felirat még.


RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - Konyak - 12-15-2016

OOC - vagy más miatt rémlik Konyaknak a tűzokádó szó? A kobolodoknál volt valami felirat draconicul, de az kiment a mosásban. Fuzzt olvasva rémlik, talán elolvasta (nem fel) a szökőkút feliratát is.

Ooc - ja és Korg jön.


RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - DM Surranó - 12-15-2016

OOC - igen, a szökőkutakon volt iromány draconic-ul, és Konyak, asszem még a pre-PF Konyak, lefordította a többieknek... Már csak emlékezni kéne rá Smile


RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - Konyak - 12-15-2016

ooc - Tenyleg, ket szokokut volt. A tavolabbikba Laikus beletorte egyik szerszamat. Ez meg a PF konvezrio elott volt es elveszett a regi forummal egyutt. Ha nem csal meg az emlekezetem, akkor a Twin Peaks ugrott be valamelyik szovegre: Tuz jojj velem. De lehet hogy csak a tuzokado miatt gondolom ezt es ez egy masik jatek volt.


RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - Fuzz - 12-16-2016

Igen, kettő volt, a szentéllyel szembeni volt a "tüzes", nekem úgy rémlik, hogy Konyak "Jöjj el tűz"-ként fordította le nekünk commonra, ezért rakott oda egy gyertyát Fuzz. De lehet jobb is, hogy nem triggereltük, hátha szintén csapda volt mint a másik. De számít ez most azon kívül, hogy Fuzz belemerült az eszmefuttatásba? Fel kell venni a prot from firet valakinek se beleállni a szökűkútba, majd eljön a tűz és jól megpörköli Smile))


RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - DM Surranó - 12-16-2016

Fuzznak beugrik, hogy a potion szaga a kútból volt ismerős. Mindkettőnek ugyanaz a szúrós szaga, talán mert mindkettő tűzzel kapcsolatos. Ha valaha is a kútnál lesztek újra, akkor ez biztos az eszetekbe jut.