RPG Addicts | We Know You're Hooked
[IC] Hetedik fejezet - Rongy és arany - Printable Version

+- RPG Addicts | We Know You're Hooked (https://forums.rpgaddicts.com)
+-- Forum: Admin Discussions (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Forum: Archive (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=123)
+---- Forum: Tölgybuckai kalandok (DM Surranó) (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=78)
+---- Thread: [IC] Hetedik fejezet - Rongy és arany (/showthread.php?tid=293)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47


RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - Fuzz - 07-05-2016

(07-05-2016, 10:46 AM)DM Surranó Wrote: OOC editre válasz: a gnómok rühellik a goblinokat (meg a koboldokat), ha ez segít dönteni. Ja, és van itt még egy CG gnóm, aki goblinok fogságában rendszeresen bántalmazva volt...

ooc - én is így gondolom főleg a koboldokat, a fél-gnóm meg félig utálja őket Smile Csak megijedtem, hogy eset "túl gonosz" lenne, mert a másik CG gnóm túl barátságos volt velük annak ellenőre, hogy egy éve (?) fogságban tartották...

Konyak, mi lenne ha véletlenül rálépnének a goblinok a sulymokra? - súgja oda Konyaknak, majd kacsint egyet


RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - DM Surranó - 07-09-2016

Konyak? Eric?


RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - Eric Thunderfist - 07-09-2016

Zárjuk be őket, aztán mossuk meg Fuzz szemét, mert valami belement... szól Eric látva, hogy Fuzz pislog valamiért, a többiek meg tanácstalannak tűnnek. Ha nincs náluk kulcs, akkor mégsem kulcsról beszéltek, vagy másik kulcsról.

Amíg a többiek eldöntik, mi legyen, a helyiségben levő (térképen balra) ajtóhoz megy és hallgatózik. (Perception +9; OOC - roll20-on van a karakterlap, mythweaverre nem tudom, mikor írom át, talán szintlépéskor)


RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - Fuzz - 07-09-2016

ooc1 - csak egyet kacsintott, s nem biztos, hogy Eric látta, vagy jó spotot dobott? Smile

ooc2 - nem derült ki, h van-e kulcs, DM nem reagált még a másodszor említett átkutatásra sem amikor már kulcsra is fókuszál.


RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - DM Surranó - 07-11-2016

Fuzz egyiknél sem talál semmi kulcsra emlékeztető tárgyat, csak mocskos, ragacsos apróságokat, amiket erős jóindulattal lehet használati tárgynak nevezni (szurkos kavics, kővé keményedett ecset, zsíros rongydarab, csorba fenőkő...)

- Talán arról a kulcsról beszéltek, ami nincs náluk, ezért nem lehet arra menni - töpreng Erki. - Szerintem is zárjuk be őket. A haverjuk a cellámban, ők meg jól elférnek a koboldok helyén az oszlopnál.-

OOC Eric - remélem, jól értettem, melyik ajtóra gondolsz... Arra akarták terelni a goblinokat, és arra mondták, hogy nincs kulcsuk hozzá. De ez nem abban a helyiségben van, mint a banda, hanem eggyel kijjebb, a folyosón.


RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - Konyak - 07-11-2016

- Ja, zárjuk be őket. Igen valószinűleg nincs hozzá kulcsuk, így marad a füstös terem az egyedüli lehetséges útként.


RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - Fuzz - 07-11-2016

Fuzz örömmel veszi, hogy végül már ketten is támogatják a bezárásos javaslatát, de azért a sulymos kérdés után még továbbra is kérdőn néz Konyakra, hátha az is elnyeri tetszését. Smile

ooc - azért Fuzz dob egy sense motivet hátha hazudnak a goblinok (gondolom mínusszal mert nem értette mit mondtak csak hogyan)


RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - DM Surranó - 07-12-2016

Fuzz szerint teljesen őszinték, akármit mondtak is.
Amíg Erki, Fuzz és Konyak rabosítják a rabokat (Erki stabilizálja azt, akit kell), addig Eric az ajtóhoz osonkodik. (de mielőtt leírom, mit hall, szeretném tudni, hogy melyikhez...)


RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - Fuzz - 07-12-2016

Zsákokat nem találtunk esetleg egyik csapatnál sem vagy máshol, amit a fejünkre húztak korábban? Ha nem akkor a halott goblinok ruhájából tép, vág darabokat, hogy bekötözze a rabok szemét, hadd tudják meg ők is milyen odabent a sötétben... gondolja magában közben ...


RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - Eric Thunderfist - 07-12-2016

(07-12-2016, 06:12 AM)DM Surranó Wrote: Fuzz szerint teljesen őszinték, akármit mondtak is.
Amíg Erki, Fuzz és Konyak rabosítják a rabokat (Erki stabilizálja azt, akit kell), addig Eric az ajtóhoz osonkodik. (de mielőtt leírom, mit hall, szeretném tudni, hogy melyikhez...)

OOC: A barna kérdőjeles nyíllal jelölt ajtóra gondoltam... Ez van zártnak jelölve és Eric nem szeretné, ha innen valaki hátbatámadná a csapatot, amikor továbbhalad a füstös terem felé...