RPG Addicts | We Know You're Hooked
[OOC] Mindeközben a Vén Vaddisznóban... - Printable Version

+- RPG Addicts | We Know You're Hooked (https://forums.rpgaddicts.com)
+-- Forum: Admin Discussions (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Forum: Archive (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=123)
+---- Forum: Tölgybuckai kalandok (DM Surranó) (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=78)
+---- Thread: [OOC] Mindeközben a Vén Vaddisznóban... (/showthread.php?tid=161)



RE: Mindeközben a Vén Vaddisznóban... - Fuzz - 07-07-2018

(07-06-2018, 09:02 PM)DM Surranó Wrote: Emlékezés helyett esetleg sense motive, hogy vajon mit akarhat Juszdrál, és mit lép, ha... de csak mert olyan rendes vagyok :-)

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről

Az az igazság, hogy Fuzzt sztem CG félgnómként nem igazán érdekli, hogy a koboldok mit szeretnének, mit lépnek, ha nem adjuk vissza vagy csak döglötten a sárkit, a saját vélt törvényeit előbbre valónak tartja mint a koboldokét. Persze az üzlet, az üzlet, ha megállapodtunk, s mi teljesítjük "Fuzz szerint" a mi részünket, akkor elvárja, hogy a koboldok is megtegyék.

Eddig azt szerette volna, hogy megegyezünk a sárkánnyal a koboldok ellenében (azaz visszavisszük, de szabadon a védelmünk alatt, így mi teljesítettük a részünket, aztán mehet a sárkány amerre akar, ha meg támadtak volna a koboldok, ...., az sem baj). De a körülmények úgy hozták, hogy nem volt rá vevő, persze lehet csak a nyelvi nehézségek miatt volt esélytelen a helyzet, el sem jutottunk odáig, h Fuzz egyezkedni tudjon. De mostmár úgy látja felesleges "barátkozni" vele, hiszen sok-sok esélyt kapott, de mindig újra köpködött, most meg védtelenekre támadt, mégha goblinok is.

De azért dobok SM-t hátha rájön, hogy nem fog örülni Juszdrál Smile

Bár lehet jobb erre visszatérni, ha IC elbeszélget róla a társaság, amit már korábban szeretett volna Fuzz, de nem jött össze, s akkor mindenki dobhat megosztva véleményét.

EDIT: dobás
Fuzz [1d20+4] = 8+4 = 12 sense motive


Mindeközben a Vén Vaddisznóban... - DM Surranó - 07-07-2018

Az üzlet, meg a csapat testi épsége, igen. Azt nem tudjátok még, hányas CR a kobold véderő, bár ugye Konyak számítása szerint EL7-ig jók vagytok :-)

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről


RE: Mindeközben a Vén Vaddisznóban... - Fuzz - 07-09-2018

(07-07-2018, 12:55 PM)DM Surranó Wrote: Az üzlet, meg a csapat testi épsége, igen. Azt nem tudjátok még, hányas CR a kobold véderő, bár ugye Konyak számítása szerint EL7-ig jók vagytok :-)

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről

A karik meg főleg nem is gondolkodnak ilyenben, max. abban, hogy a goblinok erősebbek voltak feltehetően mint a koboldok, főleg Belákkal együtt. Mi legyőztük őket, akkor a koboldokkal is elbírunk, ha kell.

Persze ki tudja hány szintet léptek azóta a koboldok is Smile


RE: Mindeközben a Vén Vaddisznóban... - Konyak - 07-09-2018

Egyértelműen mindenki élve akarta a kis sárkányt kabalának. Ezért nem ölték meg csak fogvatartották ígyis - úgyis.
...
És ha még a nagyhatalmú varázstárgyaikat is használják ellenünk Tongue.


Mindeközben a Vén Vaddisznóban... - DM Surranó - 07-09-2018

Spoiler- a goblinkák is elhasználtak pár holmit.

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről


RE: Mindeközben a Vén Vaddisznóban... - Fuzz - 07-09-2018

No, akkor jöhet Arkus Smile

Ha ő is lelép, akkor kénytelen lesz Fuzz egyedül elintézni a sárkányt. Vagy a sárkány egyedül Fuzzt. Big Grin


RE: Mindeközben a Vén Vaddisznóban... - Fuzz - 07-16-2018

PING

Szerdán és pénteken AFK leszek, csütörtökön talán nem, h ne essek ki a 48 órából. Ha addig történne valami Smile


RE: Mindeközben a Vén Vaddisznóban... - Konyak - 07-16-2018

Pong.


RE: Mindeközben a Vén Vaddisznóban... - Fuzz - 07-16-2018

(07-16-2018, 06:27 PM)Konyak Wrote: Pong.

Hékás, IC is postolj, ha erre jársz Smile


Mindeközben a Vén Vaddisznóban... - DM Surranó - 07-22-2018

Marosvásárhelyen a kórházban dekkolok, "kis" telnet és dmpc-t minden fronton. Köszi

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről