RPG Addicts | We Know You're Hooked
[OOC] Mindeközben a Vén Vaddisznóban... - Printable Version

+- RPG Addicts | We Know You're Hooked (https://forums.rpgaddicts.com)
+-- Forum: Admin Discussions (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Forum: Archive (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=123)
+---- Forum: Tölgybuckai kalandok (DM Surranó) (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=78)
+---- Thread: [OOC] Mindeközben a Vén Vaddisznóban... (/showthread.php?tid=161)



RE: Mindeközben a Vén Vaddisznóban... - Fuzz - 07-01-2018

A koboldok mintha megsértődnének a felvetésen.
- senki sem ért úgy a csapdákhoz, mint a koboldok!

Úgy tűnik válaszoltak, tehát nem Erki forditott, illetve nem remlik, h Erki maskor is olvasott volna sarkany szoveget, mindig Konyakra biztuk, pl. arnyas terem.


Mindeközben a Vén Vaddisznóban... - DM Surranó - 07-02-2018

köszönöm az ásatást :-)


Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről


RE: Mindeközben a Vén Vaddisznóban... - Fuzz - 07-03-2018

Miben is maradtunk végül, hogy Personal spellt lehet pálcával másra is nyomatni vagy, nem? Úgy emlékszem, hogy találtunk szabályt, hogy csak úgy mintha el lenne castolva. Vagy az csak PF, 3.5-ben lehet?
Konkétan a True Strikera gondolok, véletlenül ránéztem, h mit is tud, s megláttam, hogy Personal.


Mindeközben a Vén Vaddisznóban... - DM Surranó - 07-03-2018

Hopika. Majd utánanézek, ha már hagytam, hogy vki pálcát csináljon belőle...

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről


RE: Mindeközben a Vén Vaddisznóban... - Fuzz - 07-05-2018

OOC kérdezem, mi változott meg hirtelen, kimaradt nekem valami?

1. Konyak mondta, hogy ölje meg ő, s ezt fordította nekünk is. Félreállt, s eltette a fegyót másik kézbe.

2. - Egyenként. - sziszegi Calcryx mohón, és kicsit közelebb libben az ajtóhoz.

3. - Ostoba áruló! - sziszegi Calcryx - Pletykálsz, mint egy patkány.

Majd hirtelen Konyak ellen fordult (sense motivet dobott?) Konyak csak ugyanazt fordította amit neki is mondott. Azon rágott be a sárkány ennyire, hogy fordított?

4. Calcryx csak nehezen szakítja el tekintetét a látványtól, és néz újra Konyakra.
- A következő a tiéd. - suttogja.

Dobjunk initet, vagy milyen módon lehet reagálni arra amit a sárkány tett?

Tfh. a köpést már meglepi körnek vetted, elrepülni akkor már nem tudott abban a körben sztem.

Sztem jogos Konyak felvetése, hogy jelöld az útvonalat hova ment, mert amíg nincs "combat" addig a PC reagálhatnak az eseményekre, pl. mozgásra, köpésre, nem?


Mindeközben a Vén Vaddisznóban... - DM Surranó - 07-05-2018

Igen, reagálhatnak. Azt nem írta senki, hogy ha a sárkány köp, gonoszkodik, vagy tudomisén, arra csatát kezd, sőt nekem úgy tűnt, Konyaknak ez kb kényelmes megoldás is.

Hogy mi változott a két mondat között, az, hogy megnéztem, hova is lépett Konyak. Először azt feltételeztem, hogy az ajtó közvetlen közelében maradt, és tud eleget tenni a sárkány kívánságának, de amikor a(z egyébként kissé lassú felfogású) sárkány rájött, hogy esze ágában sincs, akkor le-ostoba-árulózta.

Ha úgy tetszik, akkor lehetett ez meglepi kör, és lehet a sárkány a kis piros körtől öt lábra délkeletre, 15 láb magasan.

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről


RE: Mindeközben a Vén Vaddisznóban... - Fuzz - 07-05-2018

A post alapján az jött le, hogy félreállt az ajtóból 5 lábat, hogy a sárkány be tudjon menni, ha akar, ő meg ütő távban maradjon.
Na megnézem mindjárt én is hova lépett rollon.

De milyen kívánságának? Hiszen mondta neki, hogy ő nem öli meg őket, de a sárkány megteheti, ha akarja. Vagy azt csak commonul mondta, sárkinak mást mondott? Mindjárt visszaolvasom azt is.

Hát a poént senki nem akarta sztem lelőni előre, hogy ha a sárkány bemegy vagy támad akkor mit tesz, de Fuzznak ez a viselkedés nem tetszik, s lőni fog, hogy "elhesegesse" onnan. Innen már nincs visszaút, nem lesz ebből szövetség.


RE: Mindeközben a Vén Vaddisznóban... - Fuzz - 07-05-2018

Calcryx csak nehezen szakítja el tekintetét a látványtól, és néz újra Konyakra.
- A következő a tiéd. - suttogja.

--------------------
Ja, itt gondolhatott arra is, hogy a következő köpet a tiéd, de arra is, hogy a következő gobbó a tiéd Smile

...................

5 lábat lépett ÉK-re Konyak az ajtóból, az miért durva?
Ti szövegeltetek is roll20-n ahogy látom....


RE: Mindeközben a Vén Vaddisznóban... - Fuzz - 07-05-2018

Konyak tud small whipet használni? Kölcsönadhatom, azzal elérheti Smile


Mindeközben a Vén Vaddisznóban... - DM Surranó - 07-06-2018

Kis fegyót elvileg tud, mínusszal.
A dialógust majd pontosítom, a goblinra értette.
Ez az ütőtáv volt az érdekes, mert kihez mérve, sárkányhoz vagy asszonyokhoz? És amikor elfelé jött onnan, na azt elégelte meg Calcryx. Ez így remélem tiszta, ennél jobban nem akarom magyarázni az észjárását, mert nem is tartozik rátok :-P

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről