RPG Addicts | We Know You're Hooked
[OOC] Mindeközben a Vén Vaddisznóban... - Printable Version

+- RPG Addicts | We Know You're Hooked (https://forums.rpgaddicts.com)
+-- Forum: Admin Discussions (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Forum: Archive (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=123)
+---- Forum: Tölgybuckai kalandok (DM Surranó) (https://forums.rpgaddicts.com/forumdisplay.php?fid=78)
+---- Thread: [OOC] Mindeközben a Vén Vaddisznóban... (/showthread.php?tid=161)



RE: Mindeközben a Vén Vaddisznóban... - Eric Thunderfist - 08-30-2016

Én nem vagyok ilyen változatos:
Kezdtem anno. sir Edwarddal ha jól emlékszem, aki paladin volt, aztán helyette jött egy druida, akinek a nevére nem emlékszem. Aztán jött Chui a keleti monk ember.
Most PF-ben van:
Balthazaar: wizard
és Eric a törpe monkok törzséből való Tongue

Ja meg volt egy törpém, aki fighterként indult, azzal a tervvel, hogy második szinttől ráébred, hogy sorcerer, de aztán őt Laci vette át és nem tudom, később mi lett a karival.


RE: Mindeközben a Vén Vaddisznóban... - DM Surranó - 08-30-2016

hm, harcos sorc, az is erdekes kombo...


RE: Mindeközben a Vén Vaddisznóban... - DM Surranó - 08-31-2016

(08-30-2016, 10:26 AM)Fuzz Wrote: Miből gondolod, hogy szeretem?
Pedig voltam, Hael és Silky után elég sokáig, kérdezd meg Szabit, Gertom meséjében, Indula Gofle Asimaar pap, illetve Haelnek is volt egy szint pap és monk is.
NPC pap csak akkor szokott lenni nálad is, ha nincs a csapatban pap+lovag. Smile

Miből, miből... hát annyira szeretnél kettőt is a csapatban, vagy nem? Smile
Gertom-ra emlékszem, még talán órát is tartott nekem (höhö... gimiben asszem kettővel alattam járt), de sose játszottunk egy mesében. Azaz egyszer láttam mesélni, jól csinálta.
Haelnek viszont nem rémlik, hogy bármilyen más szintje lett volna, semmint 13. szintű garázsló. Ilyen hülyeséget, pont a DBF előtt elmenni más irányba :Smile

NPC mint csapattag csak akkor szokott lenni, ha kell. Ez persze papra is igaz. A három (majd két) játékos kevés volt, de most öttel már teljesen jók lesztek.
NPC mint NPC viszont szinte mindig bele van írva a mesébe, persze nem véletlen. Maul is hardcode-olt, Dem is, és ha végre az első rész végére értek, akkor a többi részekben is lesz (most hirtelen kettő jut eszembe, de nagyon régen írtam már)


RE: Mindeközben a Vén Vaddisznóban... - Fuzz - 08-31-2016

13. szintű garázsló nem is volt, de még varázsló sem, max. 11 vagy 10 +1pap+1monk. A papot 2ed-ben levő Miki hatására vette fel, de csak 3ed-ben, 3ed-be meg 7.szinttől lépett be át Silky helyére, mert 2Ed-ben 7-szintig mentünk, aztán kb. 12-13.szintig játszottunk, talán a sötételf invázió volt az uccsó, vagy utána volt még más már nem emlékszem részletekre. Ott még lehetett polymorph-fal óriásként repülni, valami ilyen rémlik abból a csatából. Monk meg a +2 mentők miatt lett elsősorban, meg talán AC-t is adott 3ed-ben?

A dobott HP is megvan:

HP: 4+3+4+2+4+4+3+4+6+4+6+4+3


RE: Mindeközben a Vén Vaddisznóban... - DM Surranó - 08-31-2016

ja hogy 8/1 garázspap majd 9/1/1 g/p/m volt? így már értelmesebb... vsz azért is vettél fel egy szintet, mert Hafy mint pap asszem kiszállt kb ekörül.
bár szerintem részben emiatt buktátok az encountert a 13. szintű drow mage ellen (2 dbf egy körre időzítve...)


RE: Mindeközben a Vén Vaddisznóban... - Konyak - 08-31-2016

"hirtelen" ezek jutottak eszembe:

3E
drow paladin (Peteri Akos 1-2 alkalom) level: ?
? monk (K-roy par alkalom) level:6
elf gish (gighter+wizard+bladesinger) (Gertom - evekig ment, itt volt Hael pap) level: 6-11
"pixie" sorcerer (HT par alkalom) level: 11 (monster pary)
elf wizard (HT par alkalom) level: 11
human cleric (Surrano) level:6-7? (Wee Jas)
human monk (Surrano) + human druid level:14 (BoED)
gnome ultimate magus (wizard + bequiler +UM) (FuggRobi) level: 6-1x?
dwarf cleric (Surrano) level: 7-

PF
human barbarian/magus (Surrano) level: 1-
elf rouge ->(wizard) (Hael) level: 1
human paladin (Hael) level: 1-
dwarf "zen archer" cleric/monk (Sir) level: 1-
asimar arcanist () level: 1-

4E - csak meselo, aztan dobtuk az egeszet

5E
half-elf bard (FuggRobi) level: 1-7
human paladin (FuggRobi) level: 7-
dwarf cleric (FuggRobi) level: 3

Ars Magic
- Leila
- FuggRobi


Earthdawn (Nyuszi)
windling thief (par alkalom)
dwarf weaponsmith circle: 1-7
elf wizard circle: 1-3

Magus
human bard (Fefe)

Shadowrun:
troll samujai (SariMiki)

Vampire Live (Antali Gabor + K-Roy)
ghoul

Warhammer FRPG: (Nyuszi)
elf archer (1 alkalom, nyuszi fele random elony-hatrany tabla "kinyirta")
dwarf bodyguard 
elf wizard 
????

WoD (Fugg Robi):
wizard


RE: Mindeközben a Vén Vaddisznóban... - DM Surranó - 09-02-2016

Írta Szabi, hogy nem lesz? Ma este hatig elfogadok javaslatokat az akciójára (pl: föláll és üti a kéket, az az utolsó, és ha Konyak nem üti meg, akkor ő lép, és jó eséllyel elszalad... valamerre)
Egyúttal kérek mindenkit, hogy a füstös teremben a 10% miss chance-t gurítsátok.
Itt jegyzem meg, hogy ha előre nem definiálja valaki, hogy "kicsi" vagy "nagy", akkor "kicsi" = "fail": d100 1-10, d20 1-2, d10 1 mindegy.


RE: Mindeközben a Vén Vaddisznóban... - Fuzz - 09-02-2016

Üsse a kéket, esetleg be is rághat rá (rage), mivel PF-ben már körönként beosztható a rage nem napi 1. Ha lesz még goblin vagy elszalad s utána kell menni, akkor folytathatja a raget, ha nem jön több, akkor megszüntetheti.


RE: Mindeközben a Vén Vaddisznóban... - Konyak - 09-02-2016

Nem mondta, csak Will, hogy elfoglalt. Jovo heten meg Pesten leszek.
De egy utes belefer. Big Grin


RE: Mindeközben a Vén Vaddisznóban... - DM Surranó - 09-02-2016

(09-02-2016, 09:36 AM)Fuzz Wrote: PF-ben már körönként beosztható a rage nem napi 1.

Igen, 3.5-ben alkalmanként 7 kör lenne (negyedik szinten 2x7 = 14), pf-ben 6 kör (negyedik szinten 6+3x2 = 12), viszont jobban szabható, ami nem elhanyagolható.
Mivel most csata vége, két lehetőség:
a) Konyak égeti a napi berágott köröket, és feltépitek az ajtót (szerepből kijön... és Konyak tkp ezt ordította IC)
b) Konyak kilihegi magát (2 kör), és utána tépitek fel az ajtót, amikor persze megint berághat.
Azért írom, nehogy Konyak elfelejtse a (b) lehetőséget.