RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account




  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


[IC] Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted
(05-24-2018, 11:43 AM)DM Surranó Wrote: Fuzz nem talál csapdát és nem érez mágiát sem.

Ja, azt elfelejtettem, hogy hallgatózik is, hátha hall sárkányhörgést, aranypénzek csilingelését vagy mást Smile

OOC1 - a hobbó lsw-jei normalok nem crude, ugye? volt még egy sarló is valkinél, meg mintha buzgós goblin is lett volna, a többi shortwsordös volt?
OOC2 - Kincsesláda threadben összeírtam a cuccost, s jeleztem, hogy éppen hol vagy kinél vannak.
OOC3 - Grenlt, Durnnt és a két hobbót take20 vagy take10 volt?

Se ajtó, se láda kulcsot nem találtunk senkinél, furcsa. Valamivel csak ki szokták nyitni. - mondja Fuzz miközben átnézi Grenl nyakláncát is, nincs-e rajta kulcsnak látszó bármi a csontok között, a torz "szent"-szimbólumát is, illetve egyéb apró cuccai között bármi. 
Ha nem volt take20, akkor Fuzz szól, hogy Várjatok egy kicsit, s elrohan take20 még1x a fentieket, direkt rejtett cuccokat keresve, elsősorban kulcsnak látszó bármit. (OOC - persze lehet képzett tolvajok révén disable deviceval szokták nyitogatni, mert volt rankje valakinek rajta, de akkor nem kellene plusz tolvajkészletnek lenni valakinél?)

Egyébként, ha semmi, akkor törhetik az ajtót a nagyok. (str check+aid another?)

Ez a terem amiben most vagyunk egy kápolna lehetett az írtad nemrég? Itt "laktak" a gobbók, de már nincs itt a "lakosság". Délen a korábbi patt-csata alatt ez tele volt "szeméttel", azt átvitték mind északra, vagy maradt itt is? Kőomlás van délen vagy az szimbolizálta a szemétkupacot anno? Nekem utóbbi rémlik, azaz, hogy nyílt kőomló része nem volt itt a falnak. Díszítés itt milyen, ha kápolna volt, akkor gondolom azért vannak itt is szép sárkányos faragványok. Oltármaradvány rész?

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Messages In This Thread
RE: Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted - by Fuzz - 05-24-2018, 12:27 PM



Users browsing this thread:
8 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015
     
ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.