RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account




  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


[IC] Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted
" két vagy több ekvivalens tárgyat nem feltétlenül tart meg" - az, hogy mindent begyűjt nem feltétlenül jelenti azt, hogy meg is tartja, ha tudja eladhatja Smile Sőt ahhoz még feltétlen SS sem kell, hogy valaki mindent begyűjtsön, de ártani sztem nem árt Smile Illetve, az hogy egy helyre gyűjtsük még nem feltétlen jelenti azt is, hogy magával fog mindent cipelni most, s lehet később sem, de nem árt ha kéznél van, főleg, ha itt megpihenünk hosszabb időre is.

1. Ok nem lehet eladni, de ha valaki ért hozzá tudhat belőle csinálni valamit, akár 3 töröttből egyet? (craft armor, vagy más bőrtárgyat)
2. Most még töröttek, de egy újrahasznosítási szakértőnek hosszabb távon ez nem jelenthet gondot, lásd Mending Smile Mégiscsak 1gp egy javelin, koboldoknak féláron eladjuk, meg hátha a bőrvérek is kellenek nekik Smile
3. Cool
4. A félórát megvárta amíg a főbb kutakodás és saját cucc előkerült, de a nagyobb "kuli" munkánál már szívesebben lelépne Erkiért, s ha lehet Konyak vagy Eric is jöhetne vele, mindkettőt megkérdezi, a többiek pakolhatnak, ha nagyon ráérnek javasolja nekik, hogy az álványokat is bontsák szét, néhány nagyobb pallót tegyenek félre, hogy majd a kútat befedhessük vele.
5.-6. Mivel gyanús a láda, s mágikus cucc is van benne, így ezt elmondja a többieknek, de javasolja, hogy várjuk meg míg Erkiéket felhozzuk, ezzel most ne kisérletezzünk. Tegyünk át ide az ideiglenes táborhelyünket lentről, de előtte nézzünk be a nyugati ajtón.
OOC - fail by 5 az mi? open lock esetén is van nem csak csapda esetén? Mivel szerinte nincs csapda, így ....
7. Ok

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Messages In This Thread
RE: Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted - by Fuzz - 05-23-2018, 12:35 PM



Users browsing this thread:
6 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015
     
ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.