RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account




  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


[IC] Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted
Kis emlékeztető: a SS leírásában explicit benne van, hogy két vagy több ekvivalens tárgyat nem feltétlenül tart meg, csak "mi van, ha" alapon tart meg két nem feltétlenül összevethetőt. Így lehet, hogy két különféle páncél közül nem akar választani, de fél tucat egyforma bőrvértet nem feltétlenül cipel magával (lesz más, amit cipeljen Smile ) A gerely az kvázi töltény, abból már lehet, hogy betáraz annyit, amennyi már a mozgását is akadályozza (nemcsak súlyban, hanem térben is). Ezt rád bízom.

1. Durva = crude = használható, piaci értéke 0. Mondjuk a bőrvértek fele még használható.
2. Javelin összesen mintegy hat tucat, annak fele törött.
3. Igen, minden megvan és minden visszaírható. A szögecselt vértet mondjuk az egyik goblinról kellett lehámozni, de annyi baj legyen. (OOC - a crossbow-t akár használhatták volna, erről elfeledkeztem Smile azért nem mindegy, főleg amikor még messze voltatok, de a végeredményen aligha változtaott volna)
4. Feltételeztem, hogy Fuzz is részt vett a kutakodásban, de ha nem, akkor előremehetett, ezt döntsétek el ti.
5. Fuzz érez valami halovány mágiát sugározni a ládából, de csak bizonyos szögekből. Elég kicsi valami lehet, amit innen-onnan eltakar a láda vasalata (OOC - 1 inch of metal). Mivel a tárgy innen nem látható, Fuzznak fogalma sincs az iskoláról (OOC - de utána se lesz, mivel 15-öt dobtam). Egyéb mágikus holmi nincs.
6. Lásd 5. Fuzz nem talál rajta csapdát, viszont talál egy jó nagy lakatot, aminek a kulcsára nem emlékszik, hogy valahol is látta volna.
OOC - Laikus szerszámaival disable device take 20-re gondoltál? mert az azt jelenti, hogy addig dobálok, amíg 20 nem lesz, és ha fail by 5...
7. Akkor megvárjuk Konyak ÉS Eric véleményét, hogyan tovább.

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Messages In This Thread
RE: Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted - by DM Surranó - 05-23-2018, 12:09 PM



Users browsing this thread:
4 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015
     
ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.