RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account




  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


[IC] Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted
A csapat a goblin véderő likvidálása után szétnéz a környéken, alaposan átkutatva a legvalószínűbb (take 10) ill legvalószínűtlenebb (take 20) rejtekhelyeket (n.b. take20 = 2 perc per kocka (44) ill per hulla (18), így ez kb 2 óra, négyfelé osztva fél óra fejenként (ha pl Gábriel őrködik) ).
A trón mögött megtalálja ki-ki a saját batyuját, de a 800 arany váltságdíjnak nincs nyoma.

A közlegényeknél (14 goblin, 2 hobgoblin) mindenféle durva cucc van, mindösszesen két dolog említésre méltó: a trónról lepofozott hobgoblin scale mail-je (teljesen jó), meg a másik, délről betörő hobgoblin hosszú íja (szintén). Eric a scale mail-en észreveszi, hogy a pikkelyek nagy részén ugyanaz a szimbólum szerepel: egy kalligrafikus H betű. A törp szerint az egész vért valaha úgy nézhetett ki, nyilván volt néha javítva "idegen" pikkelyekből is. Ezen kívül a rengeteg zsebből (melyek többsége mondjuk üres...) előkerül összesen 118 ezüst és 20 aranypénz.

Durnn szegecselt bőrvértje szanaszét szakadt Konyak durva csapásától, viszont az ujján egy gyanúsan oda nem illő arany pecsétgyűrű díszeleg (egyezik Sharwyn gyűrűjével), és odébb, a folyosón, amerre Fuzz a menekülő goblint üldözte, megtalálja a csapat a csata hevében félrevetett, remekmívű rövid íját (mw shortbow).

Grenl összes vagyona a bőrvértje (crude small leather armor), buzogánya (crude small heavy mace), valamint 23 ezüst és 4 aranypénz. Van nála valami torz figurát ábrázoló szimbólum, egy szütyő tele szárított növényekkel, rovarokkal, apró kavicsokkal, és a nyakában egy nyaklánc valamiféle agyarakból meg szárított fülekből.

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Messages In This Thread
RE: Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted - by DM Surranó - 05-23-2018, 08:15 AM



Users browsing this thread:
3 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015
     
ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.