RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account




  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


[IC] Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted
Hűha, ez a roll20 még csalókább mint hittem, úgy néztem, hogy sehol senki nincs 5lábon belül, csak egy eszméletlen, amelett a kocka mellett ahova kimászik, oszt ketten is voltak Smile
4HP levonva.
Megnéztem közben újra, most sem látom roll20-n, hogy miként érték el ketten, ha az ÉK-i részen mászott ki, kérném a közönség segítségét Smile A 10láb felettiek leérnek, s mi is elérjük őket, azt hittem small 5 lábig ér le és fel? Sőt azt hittem improved cover is van ott a deszka miatt a fentiekkel szemben, mintha lett volna ilyenről szó korábban, igaz távolságival.
Sejtettem, hogy mégis shieldet kellett volna előbb nyomatni, az volt az eredeti terv, csak a 2 hobbó, 2 gobbó post beijesztett, hogy leszedik Ericet is, ezért inkább daze ment. De nem baj, nem bántam  meg. Smile

Most viszont inkább kérdezek előre:
0. 16-os zöld gobbó nem eszméletlen, aki Arkust megszúrta? Vagy máshol is van ami Playernek nem látszik?
24-es piros gobbó dobta Arkusra a követ? Az már nem stunnolt? Felállt ebben a körben vagy fekve dobta?
1. 14-nél felkelt gobbó dobtál AOO-t, vagy nem kell? Látod, nem is olyan vérszegények a gobbóid, már 5HP benne van. Mínusz constit és dexet számolod, ugye? Smile A 25-ös messzebb van arra nincs AOO az oke. Vagy előző körben felmászóra kidobott aoo fedezte 14-es felállását?
2. Ha Fuzz DK-re lép 5 lábat, akkor ott eléri valaki AOO-val?
3. Ha a megjelölt helyre megy, akkor útközben hány AOO éri? Eléri onnan a tőle ÉNY-ra levőt?
4. Ha 5 lábat láp DK-re, akkor onnan eléri az onnan DK-re levőt támadni?
5. Ha castol egyet ott ahol most van, akkor egy AOO-t kap a fenti zöldttől? Ő is eléri a zöldet karddal?
6. Arkustól jobbra levő zöld gobbó meleeben van, -4-gyel lehet rangeddel támadni?

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Messages In This Thread
RE: Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted - by Fuzz - 05-07-2018, 08:34 PM



Users browsing this thread:
3 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015
     
ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.