RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account




  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


[IC] Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted
10:01.9
30 - Fuzz abbahagyja az éneklést, mászik Arkus högyibe {+60 -> +65}, varázsol, kérdez. (OOC - patit nézd meg, jó helyre tettem-e, így flankeli szőkét és fenyegeti a sámánt)
29 - Megjelenik délkeletről egy hobgoblin íjász, és
Fuzz Arkus felé küld egy nyílvesszőt, de lepattan a páncélról (AC15)
28 - Konyak lecsapja az előtte álló goblint, aztán táncol egyet, közben betekint a keleti folyosóra, ami egy újabb goblin mögött a homályban végződni tűnik. (roll20 updated) Utánakapnak többen is, és Konyak majdnem még egy sebet szerez, most már nem tudni, hogy a száján felbugyogó véres hab nem-e valami nekrotikus hatás eredménye.
26 - A háta mögötti goblin felzárkózik, és tesz egy gyenge próbát, de a halál árnyékában levő barbár könnyeden eltáncol.
24 - A csürhe követi, de hiába
22 - A folyosón levő kis vörös találomra dob egy gerelyt a tömegbe.
18 - Missz Narancsbőr felbőszíti Eric-et (AC17 -1hp)
16 - Látván a fölfelé kapaszkodókat, a zöld goblin leugrik, hogy karddal a kezében várja a jövevényeket... de csúnyán hasra esik, így nagy nyögésekkel feltápászkodik.
14 - Arkus feje végre kibukkan {+65->+75} és meglátja a halódó barbárt. - Ejha - mondja.
13 - A talpig szürke goblin, akit Konyak imént lecsapott, megtér Venkelvore-hoz. A hobgoblin, akit Eric a trónról taszított le, szintén.
13 - Eric megpördül és kirúg pár goblin fogat. Missz Narancsbőr megrendül (OOC - disabled), és nem tud kitérni a második rúgás elől egészen, csak a páncélja védi meg.
12 - Grenl reszketve húzza elő cséphadaróját, és azzal a mozdulattal majdnem kupánvágja saját magát. Valamit visít goblinul.
11 - Szőke Ciklon ismét bekóstol Konyak mágikus védelmébe. (AC13)

10:02.0
30 - Fuzz komolyan vesz, mászik {+65 -> +70}, varázsol, bátorít.
29 - Az íjász hobó íját eldobva kardot ránt, és ugrik egy hasast a kút mellé, majd feltápászkodik.
29 - Pati mar, Szőke Ciklon kemény, mint a szél, de azért elzöldül a zöld ábrázata.
28 - Konyak... (hint: guidance e körben lejár, ha még nem használtad el)


Spells+Effects and expiration
10:02.0 - Guidance (Konyak)
10:02.1 - Guidance (Eric)
10:02.2 - Guidance (Fuzz)
10:02.8 - Dire Rat
10:03 - BS (Konyak)
10:03 - Bless (all)
10.03.09 - Expeditious Retreat (Fuzz)
10:04 - Speak with Animals (Fuzz)
10:04 - Shield (Konyak)
10:10 - Light (Fuzz)
10:30 - Light (Konyak)
11:00 - Prestidigitation (Fuzz)

ha valamit kihagytam, szóljatok. A PFE-t nem mondtátok, kire pakoljam, ezért megmaradtak potenciális CLW-nek.

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Messages In This Thread
RE: Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted - by DM Surranó - 05-03-2018, 06:37 AM



Users browsing this thread:
6 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015
     
ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.