RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account




  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


[IC] Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted
Ooc majd rendbeszedem a roll 20at meg a fórumot is, addig így mezítlábasan.

10:01.5
30 - Fuzz mászik, idéz, cincog.
29 - A pati (ac18 hp2) mérgesen cincogva felmászik és eltűnik a látótérből, a goblin zsivajon át Fuzz se hallja, cincog-e még.
28 - Konyak kimászik, és közben látja, hogy a pati előcsalt még egy goblint, így az eredetileg kinézett helyen flank lesz... (a pink goblin másik oldalán nem, még dönthetsz, a kék négyzeten belül bármelyik mezőn lehetsz a move végén, kimászva)

A terem durván átalakult a korábbiakhoz képest, de pár ismerős pont akad. Nyugaton ugyanúgy ott a kőtrónus, mellette az elhagyatott cserép, a trónus előtt a láda, és a trónuson ott ül egy marcona alak, pikkelyvértben, vödörszerű sisakban, meztelen hosszú kard a keze ügyében. Kelet-délkelet felé sejteni lehet az ajtót is.

A helyi népek sokat dolgoztak, hogy megkeserítsék valaki haláltusáját, de hogy az a sajátjuk-e, azt még nem tudni. Mindenesetre ahogy Konyak meg tudja ítélni, telehordták az egykori bástyát kövekkel, fa- és vasdarabokkal, de felfedezni vél bőrből és cserépből készült darabkákat is. A kupac elég masszív, kivéve az úgy tíz lábbal a föld fölött kikandikáló rögtönzött pallókat, amik valaha talán ládafedelek lehettek. Azokon hasalnak a goblinkák, mintha a másik végük le lenne horgonyozva a masszív kupachoz. Általános a bűz és valami kesernyés szag, amit a barbár nem tud azonosítani a csata hevében.

A kilógó pallók alatt alig maradt több, mint egy gyilokjáró. Az itt elszántan álló, rövid kardot markoló két goblintól eltekintve körbe lehet menni a kút körül. Konyaknak rémlik, hogy északkeletre volt egy ajtó, de most nyoma sem látszik a törmeléktől, mint ahogy a patkányt se látja. Lát viszont kelet-délkelet felé egy kis hágót a szeméthegyen át, az ajtó nyitva, a törmelék legalacsonyabb pontja ott van, csak négy-öt láb magas, és olybá tűnik, onnan lehet felmászni a veszedelmes emelvényre észak és dél felé.

Konyaknak feltűnik, hogy a trónon lévő hobgoblinon kívül csak harcos goblinokat lát, harcképtelen asszonyokat és a sámánt (aki szintén nő volt) nem. A zúgó csatazajban viszont nem tud ezen gondolkozni, hanem cselekszik, és...

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Messages In This Thread
Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted - by DM Surranó - 04-24-2018, 05:55 AM



Users browsing this thread:
3 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015
     
ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.