RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account




  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


[IC] Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted
(04-23-2018, 04:39 PM)DM Surranó Wrote: Ooc tényleg kimaradt.
Ac 22 gerely -8=14, nem annyi a pati acje?

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről

OOC - De-de 14, sztem is. A kérdés magára a 22-re vonatkozott, az meleeben natural 20-szal jöhet ki gondolom, de közben rájöttem, hogy valszeg a -4 melee-t nem a javelin meleere írtad, hanem ranged meleebe dobás volt más részéről, mert a rangedjük magasabb, s így akár 18-19 is elég lehetett? Smile

Ránéztem roll20-ra, ez így érdekesen néz ki Smile
A kút 10x10-nek vehető az egyszerűség kedvéért roll20-n?
A patira a kimászás miatt nincs aoo, mivel van climb speedje, ugye? S nem is áll fel proneból, viszont ha elhalad gobbók mellett akkor már szúrhatnak rá javelinnal vagy mással.
Jelölöm, hogy sztem hol jött ki, lehet Konyak helyét választottam volna én is, de legyen másik, a keleti, s onnan elszalad TD modeban a gobbók mellett a parancs szerint. De ha gondolod ki is dobhatod hol jött ki, bár sztem csak olyan jöhet szóba amely mellett van gobbó.

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Messages In This Thread
RE: Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted - by Fuzz - 04-23-2018, 08:20 PM



Users browsing this thread:
8 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015
     
ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.