RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account




  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


[IC] Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted
Északi járatba Eric és Fuzz ment jópár percet, amíg Konyak erőtlenül pihent, egy idő után lejtett lefelé, más nem volt. Talán Eric emlékszik mennyit mentünk.
Majd G is felderítheti még, de előtte a goblinokat ki kell csinálni, Fuzz szeretné visszaszerezni az elvett cuccai, nagyon szívéhez nőtt minden vacak, s nem utolsó sorban bosszút állni Dyrraért.

Korábban is csak addig ért az inda, s onnan leugrottunk? Kötél nélkül nem lehet elérni az indát (medium sem?)
Tehát 20 lábról indul a kürtő, s ott van felette beleszúrva a falba egy javelin és arra kötve a kötél? Ebben az esetben a goblinok azért rakták, hogy könnyebben tudjanak mászni, mivel smallok ők is.
Vagy a javelin hegye kifelé, hogy ha meghúzni a kötelet belefúródjon a húzóba? Akkor csapda. Gábriel repülve meg tudja nézni közelebbről, pontosabban, ugye? Megteszi és jelenti.

Ha van inda, akkor onnantól igénybe veszi annak a segítségét is, hogy fentebb jusson.

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Messages In This Thread
RE: Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted - by Fuzz - 04-04-2018, 09:15 AM



Users browsing this thread:
7 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015
     
ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.