RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account




  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


[IC] Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted
(04-03-2018, 05:54 PM)DM Surranó Wrote: Hosszas, kínkeserves felderítés után a csapat arra a következtetésre jut, hogy a már ismert területen nincs ismert ellenség. Egy apró részlet tűnik fel a csapatnak a már ismert különbségeken felül: mindenki határozottan úgy emlékszik, hogy az indák mászhatók, most mégis egy kötél vége lóg ki a kürtőből.

OOC - Na, ettől féltem, hogy trükköznek, amikor beleegyeztek, hogy felmennek Smile

1. A lényeg, hogy a torlaszt hagytuk a helyén, s a talicskás ajtón át mentünk "körbe". Fuzz belekapaszkodik Gábriel lábába és úgy reppennek át a gázon, nincs kedve bukdácsolni, s nyakig gázban lenni.

2. A feljáró területén és vadász fészkénél is körülnéztünk ugye? Nehogy az legyen, elkezdünk mászni, s hátba támadnak.

3. Ha minden ok, akkor Gábriel felosonrepül a kötél mellett, s megnézi fentebb mi a helyzet, fentebb van-e inda, 60láb darkvisiont fellát-e a tetejére, Fuzz is felnéz lentről low-light, mivel fent van(volt fáklya) és kürtőben félhomály.

4. Idelent látni levágott, lehullott inda darabokat? Ha nem elgondolkodik, hogy lehet valami druida illúzió volt a több inda, s valójában egy kötél volt azért nem tudunk többen mászni rajta?

5. G és F felmérik, hogy van-e lehetőség, milyen az esély a kürtőn felmászni kötél használata nélkül.

Amit kell azt dobd ki pls.

Bizony ám, könnyen lehet, hogy csapda, kinézem belőlük. - suttogja vissza Konyaknak (dobj valamit ha lehet, perception?) - Gábriel megnézi. Ha én lennék a helyükben, én is csináltam volna valami csapdát vagy legalább valami jelzőkészüléket. Pl. a kötelet egy csengőhöz kötném, hogy jelezzen vagy valamihez ami leesik, ha meghúzza valaki idelent a kötelet.

Tehát először felnézünk, hogy a járat tetejéig mit látni, Gábriel óvatosan közelít felfelé, de nem ér a kötélhez. Ha nem történik semmi, odafent hallgatózik de nem bújuk ki, addig vagy kapaszkodik a falban ha tud vagy lebeg. Próbálja megállapítani, hogy a kötél mihez van kötve pl. a kürtő tetején a képen látható "ívhez", vagy mindjárt megtörik a nyílásnál, s a talaj szintje felé kanyarodik, stb. 
Utána lejön jelentést tenni.

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Messages In This Thread
RE: Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted - by Fuzz - 04-03-2018, 09:19 PM



Users browsing this thread:
10 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015
     
ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.