RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account




  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


[IC] Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted
(03-27-2018, 11:52 AM)Eric Thunderfist Wrote: A goblinok elleni hadjárat tervezgetésénél megjegyzi: Tudjuk, mennyien vannak? Persze a hangnemből érezhető, hogy költői kérdésnek szánta, hiszen a válasz egyértelműen: nem.

Reméljük mind ott voltak amikor lefelé jöttünk, s reméljük annál nem többen. Ti mennyivel találkoztatok legutóbb?
Ha tudjuk elsőnek a sámánt és a főnököt szedjük le, Konyak kezelésbe veheti a főnököt, Gábriel meg én a sámánra koncentrálunk.
Feltételezhetjük, hogy van őrség a feljárónál, de ez egy kisebb teremből indul lefelé, s legutóbb a goblinok többsége nem volt ott, de a főnök igen. Ha gyorsak vagyunk elfoglalhatjuk a kis termet, s utána már csak az ajtón bejövőkre kell koncentrálni.


A kardhüvely hegyével felvázolja, hogy miként is nézett ki a fenti terem szerinte, ki hol volt és mennyien a goblinok és hobgoblinok közül legutóbb, stb.

Nyilván Konyaknak és nekem sötétben, a lentről beszürődő gombák fényének homályában, kellene másznunk ahhoz, hogy az erősebb felszűrődő fényt ne vegyék észre túl korán a goblinok. (ooc - az indás terület is low-lightos volt?)

Ha mindenki végzett a reggeli teendőkkel, beszól Fuzz Erkinek gnómul, hogy máris elmegyünk goblint írtani, s mehetünk közben. Gábriel előre felderíti a szobákat, mint legutóbb. DM, szólj ha odaértünk a műhelyekhez. Lehet ott vannak, s hiába tervezgetünk Smile

OOC - DM, a fenti lejárati részről tudsz egy screenshotot küldeni, már nem emlékszem (de karik biztos igen), h sarokban volt-e, de talán éppen nem, s minden irányba ki lehetett még lépni. Illetve ez egy külön szoba volt emlékeim szerint ahol a főnök trónolt, s a goblinok többsége nem volt ott alapból, hanem egy déli teremben.
OOC - libasorban tudunk csak kimászni, azt írtad, de elférni kikerülni egymás ki lehet másik indán (áthaladni baráti mezőn?) S elreppeni mellette, pl. Gábriel Eric mellett?

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Messages In This Thread
RE: Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted - by Fuzz - 03-28-2018, 10:54 AM



Users browsing this thread:
5 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015
     
ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.