RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account




  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


[IC] Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted
- az összes goblin kiírtásában sztem egyezség van, ebben nem lesz probléma Smile (na jó, a nők és gyerekek egy percet kapnak, hogy elhagyják az erődöt, az estleges foglyokat pedig átadjuk a koboldoknak ajándék gyanánt)
- csak simán felhúzzuk, vagy talicskában felhúzzuk Smile
- visszavisszük nekik a sárkányukat, s elmondjuk nekik, hogy goblinoktól végleg elfoglaltuk az erőd másik felét, az mostantól a MI területünk. A saját területüket megtarthajták, nem írtjuk ki őket, ha őrzik a csengős ajtót, senki nem lépheti át, ők sem
- jaja, egyelőre ezért spóroltam a CP-vel is. Nagyjából leírtam Fuzz miket tud.
Ha gyorsan fel tudunk mind jutni, akkor már elég jó helyzetben vagyunk. A gyógyítójukat szedjük le elsőnek.
- ebben nem vagyok biztos, hogy érdemes újra tárgyalni velük, ha úgyis ki akarjuk írtani őket, akkor jobb ha megpróbáljuk meglepni őket, bár lentről kétlem, hogy sikerülne. Akkor lehet jó a tárgyalás, ha azáltal könnyebben feljutunk mind még a csata kezdete előtt. De van utóbbiban kockázat, hogy mind a feljáró köré tömörülnek, s necces lesz felmenni. Meg merjünk-e kockáztatni egy újabb beszélgetést velük?
Sztem induljunk fel, Gábrielnek lehet sikerül osonkodva feljutni és körülnézni, mi az indákon egymás után. Fuzz (ER) és Konyak is viszonylagy gyorsan felmászik, de az a baj csak libasorban mehetünk. Ha esetleg úgy látjuk, hogy nehéz feljutni akkor elkezdünk tárgyalni, időt húzni pl. "Belák fejével", hogy csak azt akarjuk átadni. Egyébként meg Konyak és Fuzz gyorsan helyet, teret foglal odafent, hogy a többieknek is legyen hol felmászni.
Másik lehetőség, hogy a lassabbak mennek elöl és utánuk Konyak és Fuzz gyorsabban utoléri őket. Melyik legyen. 4-en megyünk csak sztem, Erki őrzi a lányt.
Én az első verzióra szavatok, gyorsak elöl, Eric utánuk (ja, Eric sem lassú már, tud 30-at jut eszembe). Arkus indít egy blessel sztem, s mehetünk. Aztán mire felér lesz kiket gyógyítania Smile

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Messages In This Thread
RE: Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted - by Fuzz - 03-27-2018, 07:12 AM



Users browsing this thread:
6 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015
     
ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.