RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account




  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


[IC] Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted
OOC - Arra emlékszik Fuzz, hogy mi is kezdeményeztünk, de úgy emlékszik ők "ütöttek" elsőnek, ha jól emlékszem az arra repkedő Gábrielt támadta meg először a béka, majd entangle is jött, mégha ki is provokáltuk. De Fuzz szemszögéből mi megmenteni jöttünk a lányt, akiről akkor még nem tudtuk kicsoda, csak sejthettük, s azt sem hogy "önszántából" ellenünk van, ha feltételeztük volna, hogy ő az aki.

Fuzz gnómul válaszol a gnóm szövegre.
Nem az zavar, hogy nem őszinte, hanem, hogy semmire sem válaszolt, még a családjára és a druida halálára sem reagált egyértelműen. A druidától tudjuk, ha igazat mondott, hogy a Fa hatása alatt áll valamilyen módon.
Félek, ha elengedjük csak így egyszerűen, akkor a goblinok egy pillanat alatt megölik. Bár nem úgy tűnt a szavaiból, hogy elakarna menni, inkább minket küldött el. Szerintem ragaszkodik ehhez a helyhez, de majd meglátjuk, ha elviszük a családjához. Maradjunk az eredeti tervben, hogy leszállítjuk a családjának, s döntsenek ők és Dem, hogy mi legyen vele és a Fával. Csak nehogy ellenünk forduljon az egész családja és a falu.

Majd a common részre commonul válaszol

Azt hiszem igazad van, nézzük meg Konyakot, mielőtt valami bajt csinál odakinn. Vigyázz a lányra, mi addig felkészülünk és megtervezzük a goblinok elleni rajtaütést. Beszólunk, ha indulunk, sztem ti ketten itt is maradhattok amíg mi elintézzük őket.

Ismét gnómul hozzáteszi miközben kimegy az ajtón.
Azért vigyázz vele, nem önmaga, nehogy ellened forduljon.

Ha mindenki kijött, ajtó becsuk.

Kicsit eltávolodunk DT terep "alá", s megbeszéli a többiekkel, hogy mi legyen a lánnyal. Fuzz arra szavaz, hogy vigyük el a családjához, beszéljenek vele ők, s Demet hozzuk el megnézni a Fát, ha hajlandó eljönni.

Utána jöhet a goblin támadás terv, ha nincs senkinek hozzáfűznivalója, akkor részemről elindulhatunk, s ott vagyunk a műhelyeknél. (Gábrielt előreküldi Fuzz hogy nézzen körbe a köv. teremben osonkodva, nem jöttek-e vissza gobbók, útközben is ráérünk tervezgetni, beszélgetni, mivel lassan, óvatosan haladunk előre)

Ha a műhelyeknél vagyunk Gábriel körbenéz, hogy minden ajtó csukva-e ahogy hagytuk, a torlasz megvan-e, stb. Utána Fuzz minden egyes ajtón benéz, hogy még mindig tiszta-e a terep. Az utolsó talicskás kivételével, az előtt állunkvalahol. A terv, hogy arra megyünk át a járaton, a nyugati torlaszt nem szedjük itt szét.

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Messages In This Thread
RE: Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted - by Fuzz - 03-26-2018, 08:46 PM



Users browsing this thread:
8 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015
     
ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.