RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account




  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


[IC] Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted
Tipikus, tipikus - bólogat Fuzz, miután türelmesen végighallgatta a lányt, diplomáciai képességeinek köszönhetően nem hagyja magát kizökkenteni, felposszantani, holmi alpári stílus miatt. Végül összefont karral, s bólogatva szummázza a dolgot mintha értene hozzá - Tipikus esete annak amikor egy ördög, démon megszáll valakit, azok szoktak így viselkedni. Legalábbis így hallottam. (egy kocsmában, ezt nem teszi hozzá). Semmire nincs normális válasza, csak szitkozódás, káromkodás. S nézzétek a tekintetét. Mit gondoltok? - kérdezi elsősorban Erkire és Arkusra nézve.
Lehet nem véletlen, hogy Belák is egy démonfejű állattá változott. - köti össze a kettőt a nagytudású (ooc - ilyen és olyan dobásokkal amivel az állatot is beazonosította)

Fuzz [1d20+5] = 1+5 = 6 knowledge religion

Használhatót ezzel a dobással nem hiszem, hogy tud az ördögűzésről Smile

Talán ha szenteltvízet itatnánk vele, vagy beleültetnénk egy kád szenteltvízbe, az segítene kiűzni... - néz kérdőn, majd hozzáteszi elgondolkodva - Volt itt valahol egy kád.

(OOC - a válaszok alapjnán inkább tűnik megszállottnak, ha nem is démon, ördög, hanem pl. a fa "szelleme" által, mint zombiszerű, construktszerű lénynek. Tfh. úgy vesszük, hogy valami megszállta, akkor van esély kiűzni, megmenteni
OOC2 - csak, hogy biztos legyen, a hazudozás említése miatt kérdem, a rossz blöff dobás miatt nem vetted úgy, hogy hazudott Fuzz ugye, mert az utolsó 1-2 mondat kivételével igaz volt minden asszem.)


EDIT:
A lánynak több kérdést nem tervez egyelőre feltenni, átadja a szót másoknak. Ha valaki akar még tehet fel kérdést.
Kihallgatás után készülődik a felmenetelre, goblin támadásra, s felveti a témát odakint, nem a lány előtt, hogy milyen tervek lehetnek.
Lásd OOC thread. Summonok, Gábriel előreküldése, ki milyen spellel készül (Shield, ER), milyen sorrendben menjünk, stb - ezeket IC is felveti.

OOC - arra nem láttam a választ, hogy írtál volna, a gobbó bőre kérgesedett-e? http://forums.rpgaddicts.com/showthread....7#pid31907 eleje

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Messages In This Thread
RE: Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted - by Fuzz - 03-26-2018, 03:13 PM



Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015
     
ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.