RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account




  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


[IC] Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted
(03-26-2018, 07:17 AM)DM Surranó Wrote: OOC - lehet, hogy kevertem a hullákat a lefejezéssel, bocs Smile

Konyak megnézi a fanyűvet... azaz.... kit is hív így?...

Sharwyn a fal tövében megkötözve látszólag nyugton van, és főleg csöndben, de szeméből villámokat szór minden arra járóra, Fuzzt és Konyakot beleértve.

A goblinon semmi változás nem látható. Kötélen lógó hullának adja ki magát, azzal az apró bakival, hogy egyik lábáról a másikra nehezedik, hol az egyik, hol a másik szemével kukucskál, meg a fülét billegteti, hogy az állandóan rászálló apró bogarak odébb röppenjenek. Akinek szeme van, látja, mi folyik itt.

OOC - Konyak nincs jelen, tudod ez Eric külön kérése volt

Fuzz add neki pár korty vízet mielőtt a többit kiönti a fa köré, s suttogva beszélne a fához.
Ellenőrzi a kötelet nem lazult-e, majd megnézi közelebbről, hogy keményedett-e a goblin bőre, mint a lánynak. 

-----------------------

Átveszi Erictől a szót, s közelebb lép melléje.

Ne félj, Sharwyn, nem bánt Eric törp. A zord külső nagy érző szívet takar.
Konyakot, a barbárt meg nem engedjük ide.

Majd megpróbál segíteni neki felülni. Én Fuzz vagyok. Gyere segítek, fekve nem lehet normálisan beszélgetni. Hogy érzed magad? Még egy kissé kábának tűnsz.

Kb. Így vannak egy magasságban, s a szemébe tud nézni.

Fuzz [1d20+8] = 13+8 = 21 diplomacy check

OOC - Folytatja a korábbi szöveggel, amit nem sikerült elmondania, mindjárt előkeresem és kiegészítem.

EDIT

Mi vagyunk a felmentő csapat. Nagynénéd, (mondja a keresztnevét is) Hucrele asszonyság küldött minket, hogy keressünk meg titeket itt a régi erődben. Szóval bízhatsz bennünk, nem kell aggódnod, azért vagyunk itt, hogy megmentsünk a gonosz goblinoktól és hazavigyünk a családodhoz. Biztos szeretnéd már látni őket.

kis szünet

Hol van a fivéred, Talwen Hucrele? Őt nem találtuk meg. Emlékszel még rá?

kis szünet

Erkitől tudjuk, hogy a goblinok mindhármatokat egyszerre hurcolták el. Itt van Erki is, akivel együtt raboskodtatok. Meséld el kérlek mi történt veletek azután, hogy a közös börtönötökből elhurcoltak a goblinok.

Hagy kis időt neki, s figyeljük a reakcióit, majd csak a válasza után folytatja.

Mi tudsz erről a mágikus gyümölcsöt adó fáról? Most mi vigyázunk rá, én gondozom, éppen tőle jövök. Meg kell óvnunk a goblinoktól, mert őket csak az arany érdekli, amit a gyümölcséért kaphatnak.

OOC - Esetleg Erki, mint régi ismerős aid anotherrel segíthet diplomacyban vagy más? pl. Erki +2, Eric +2? Smile

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Messages In This Thread
RE: Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted - by Fuzz - 03-26-2018, 08:50 AM



Users browsing this thread:
6 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015
     
ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.