RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account




  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


[IC] Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted
(03-23-2018, 08:53 PM)DM Surranó Wrote: OOC - kíváncsi voltam, mikor esik le a tantusz, hogy Eric nem a druidát, hanem Dyrra gyilkosait akarta lefejezni... meg hasonló szépségek. De arra is kíváncsi voltam, hogy Eric kezdeményez-e valamit, amíg Konyak és Fuzz alszik, hátha bejön egy kis bonyodalom Smile De neeeem, ti ilyen mindenki-egyért típusúak vagytok Smile Szóval reggel kilenc.

A goblin valamikor az éjszaka közepén felhagyott a nyüszítéssel, legalábbis már nem hallatszik el a táborhelyig.
Sharwyn talán túlzás, hogy kihallgatható állapotban van, de kezd magához térni.

Arkus és Erki is felébred Fuzz lelkes nap(?)köszöntőjére. Az ork összeszedi magát, páncélt, fegyvert ölt. A gnóm még ezelőtt meglátogatja Sharwynt, és utána megy vissza a saját kis rejtett zugába, öltözködik, és csöndes imába fog.

OOC - Ezt nem tudom honnan szeded, nekem nem rémlik ilyen, hogy a goblinok lefejezése szóba került mostanában, de lehet. Csak arra emlékszem, hogy többször szó volt róla, hogy "hullák".
Erre a postra utaltam (én vagy Fuzz már nem is tudom), amikor Belák lefejezéséről szólt Eric: http://forums.rpgaddicts.com/showthread....8#pid31568, "Mindenesetre kíváncsi vagyok, ha a fejét felmutatjuk a goblinoknak a teste nélkül, akkor felengednek-e bennünket"
De ahogy a fenti postjában is megerősítette, intimidatenek szánta csak, bár most hogy már úgyis hulla, mindegy neki. Ha még kíváncsi, tőlem megcsinálhatjuk valamilyen formában, de Fuzz nem esik neki lefejezni. Sztem ettől nem engednek fel, esetleg egy natural20 diplomacyval egybekötve talán, de megfélemlítésnek, összezavarni őket talán valamit használhat, ha G. felröppen vele előre. De tervet sztem OOC threadben beszéljük meg nagyjából ezért vetettem fel ott.

Fuzz is hagyja még pihenni a lányt, ne essünk mindjárt neki, mert Erki is meglátogatta, addig akkor a korábbi post szerint vízzel elment a fához G-vel megnézni mi a helyzet, stb. http://forums.rpgaddicts.com/showthread....6#pid31806
Majd visszajött. Visszajött? Smile
Most olvasom Konyak postját, jött akkor ő is ellenőrizni...  

Utána készen áll a kihallgatásra, megvárja míg a lány kicsit magához tér, s mindenki elhelyezkedik oda ahova akar. Konyak és Erki kint, többiek bent?

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Messages In This Thread
RE: Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted - by Fuzz - 03-24-2018, 02:30 PM



Users browsing this thread:
7 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015
     
ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.