RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account




  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


[IC] Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted
Szerencsére nem értjük, hogy mit tiltakozik, mert Erki alszik már?
Persze azt látjuk, hogy tiltakozik, meg hogy magánál van, de elmondjuk neki, hogy "Relax. No problem."
Ezekszerint érti hova akarjuk vinni, vagy csak a Fánál, a kötözéskor tiltakozik csak?
Amíg nem láttuk spellcastolni, addig nem spellcaster a gobbó Smile

Őrség összeállítást leírja valaki ki hogy szeretné, nekem mindegy lényeg, hogy Fuzznak 8 óra kell.
Fuzz csak sima őrködést tervez, lányt ápolgatni nem tervez, nem gyúr a heal checkre.
Mielőtt elalszik elengedi G.-t, amikor őrködik, akkor magához hívja, s vele ketten őrködnek. G. a szokásos helyen kint a folyosón, Fuzz meg a kisszoba ajtajánál, időnként ki-be járkálva.
Ha megfelel másoknak is, akkor esőként alszik, s utána folyamatosan őrködhet G-vel.

pl. hogy jól kipihenjük magunkat, de legyen 2 őr? Konyaknak is kell a 8 óra, ugye? Konyakot és Erkit nem raktam egyszerre, amíg ki nem alusszak magukat, jobb ha nem tárgyalnak Smile
Eric-Konyak 2 óra
Konyak-Arkus 2 óra
Arkus-Erki 2 óra
Erki-Eric 2 óra
Fuzz-Gábriel 4 óra

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Messages In This Thread
RE: Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted - by Fuzz - 03-17-2018, 09:44 AM



Users browsing this thread:
11 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015
     
ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.