RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account




  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


[IC] Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted
Álljunk meg egy szóra. Dehát minden át van már pakolva a nyugati oldalra, hiszen azért töltöttünk el vele anno kb. plusz 1 órát a take20-n kívül, hogy átrendezzük a szobát. Az egész szobát átdurtuk, asztal, szekrények, minden nyugatra van pakolva amennyire lehet, íratok külön kupacban kigyűjtve, hogy majd el tudjuk talicskázni a városba. S utána vittük be a foglyokat kintről a keleti falhoz.

Belák holttestét behozzuk, valahova keletre jó lesz lerakni egyelőre. Majd holnap elássuk (vagy a gobbó fogoly), ma már ástuk eleget. Kell Ericnek a feje? Volt valami szó róla, hogy felmutatjuk a gobbóknak Smile A szakadt köpenyét Fuzz leveszi, rongynak jó lesz még, meg batyunak.

Lány megkötözve és szája is betömve, ugye?

Egy valaki őrködik kis szoba ajtajában, többiek alszanak bent a kis szobában? Ebben az esetben viszont lehet jobb ha a déli ajtó nyitva marad, hogy tudjon szólni, ha támadnának, illetve észre vegye, ha a lány ébredezne. Fuzz úgy tervezi az őrködés részét, hogy ki-be járkál az ajtón.
Ha legalább ketten őrködnek egyszerre egy kint, egy bent, akkor lehet csukva, csak nem alszik el mindkettő egyszerre Smile
Vagy mind kint alszunk a DT terepen és az ajtót bezárjuk (van kulcsunk), csak a lány lesz bent? 
Fuzz vállalja, hogy alszik elsőnek, s 8 óra múlva kel Smile

Fuzz támogatja az alvást a gobbó Fához helyezése után. Megkéri Konyakot, hogy segítsen neki, mivel ő olyan jó erősen tud kötözni. (kötél volt lovag cuccai közt)
A fához értve Fuzz megérinti (egyszer asszem már megtette és akkor túlélte), majd elmondja neki, hogy sajnos Belákot megölték a fellázadó goblinok, de halála előtt ránk bízott, hogy gondodat viseljük. Hoztunk is egy goblint.
Belerakjuk gobbót az egyik barázdába, majd körbekötözzük a fához, hogy ne tudjon elszökni. A lába keze marad külön megkötözve mint eddig.
Fuzz is leellenőrzni Konyak kötözését, majd mehetünk vissza aluszkálni.

Lőn reggel.... Smile

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Messages In This Thread
RE: Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted - by Fuzz - 03-15-2018, 09:27 AM



Users browsing this thread:
7 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015
     
ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.