RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account




  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


[IC] Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted
(03-13-2018, 07:12 PM)DM Surranó Wrote: Eric-kel ellentétben Arkus olvas a sorok között.
- Fölösleges. Gondolom, Konyak kapta el, és még mindig gyurmázik vele, azért nincs itt.

Gyurmázik? Ja, úgyis lehet mondani. A lényeg, igen, arra céloztam, hogy szerintem már nem hallgatjuk ki többet, hacsak nem tud valaki a holtakkal is beszélni közületek.
(ooc - speak with dead valaki? Smile)

Kiváncsi vagyok a lány reakciói változni fognak-e most, hogy Belák már nem él. De továbbra is azt mondom ma már ne zargassuk, pihenjen holnapig, aztán reggel kikérdezzük újra.

Viszont Belák holttestét kikötözhetnék a Nagy Fához az egyik barázdába, hátha belőle is fazombi lesz, s a lány felszabadul. Vagy talán ezáltal mi leszünk a Fa Urai, s felszabadíthatjuk a lányt. Ki tudja.

(OOC - a barázdákról IC még nem beszélt)

Beszéd közben megpillantja a gobbó foglyot is.

Várjunk csak! Vele mi a helyzet? - mutat a gobbóra - Mi lenne, ha őt raknánk inkább a barázdába? Egyetlen esélyünk, hogy megmentsük a lányt, ha átvesszük a Fa feletti irányítást Beláktól. Most, hogy ő már nem él, van rá esélyünk. Vagy mi más lehet a Fa feletti irányítás átvételének módja? Mit csinálhatott vele Belák, hogy neki engedelmeskedett a lovag és a lány?
Persze először megpróbálhatjuk megmondani neki, hogy Belák már nem él, s ránk hagyományozta, hogy gondját viseljük, hátha megérti, elvégre különleges fa. Esetleg megöntözzük, megmetszük, szép szavakkal beszélünk hozzá.
Ha a goblin vagy a lány már szótfogad nekünk, akkor tudjuk, hogy hatásos volt az átvétel, ha nem, hát nem vesztettünk semmit. Esetleg egy goblint.
Mi a véleményetek? Vagy várjuk meg vele Demet? Valószínűleg jobban ért a fákhoz mint mi. De egy goblinpróba nem tart semmiből, ha most nekilátunk, reggelre meglátjuk mi lesz vele.

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de aztán jó lenne már végre felmenni, friss levegőt szívni és napsütést látni. - mondja kissé elkalandozva egy törpnek és egy orknak

OOC - amennyit Fuzz pofázik még akkor sem érnének oda időben, ha Konyak nem segítette volna át a túlvilágra Smile

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Messages In This Thread
RE: Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted - by Fuzz - 03-13-2018, 10:25 PM



Users browsing this thread:
8 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015
     
ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.