RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account




  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


[IC] Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted
De nagyon is értem - válaszolja direkt nyugodt, higgadt hangon - Egyszerű. Megborult az elméd, s gonosz lett a szíved. Nincs ezen mit szépíteni. - zárja rövidre ezt a témát

Sőt a békád, a penészágaid és a goblinjaid is mind halottak, nagyokos. - mondja provokatívan - Viszont ha Sharwyn valóban él, nem csak valami modern elő(bb)halott, akkor kell, hogy legyen valamilyen mód amivel felszabadítható a kontroll alól... Ugye Erki? - utal it vissza nem régi beszélgetésükre, ahol pont előkerült, hogy nem élőhalott, hanem áldozat a lány
Legfeljebb, a te tudatlan, megborult elméd nem ismeri, ...,  vagy egyszerűen csak nem akarod elárulni. - fordul ismét Belákhoz - De talán meggondolod majd magad, amikor már együtt égsz a gonosz Fáddal. Bár lehet jobb lenne, ha előbb végignéznéd amint kivágjuk, s csak utána rakunk rá téged a belőle készült máglyára. Gyújtósnak jó lesznek a jegyzeteid és könyveid, hogy nyoma se maradjon ennek a gonosz tervnek.
Ha nem beszélsz, hát megkeressük a tizenketteket, ők minden bizonnyal szívesen feloldják ezt az elátkozott állapotot, legrosszabb esetben, mint egy dhampir tovább élhet. 
- igyekszik provokálni, hátha elkotyog még mérgében ezt-azt arról, hogy miként lehet feloldalni, mi történik, ha a fát kivágjuk, elpusztul-e attól egyáltalán, vagy a gyökereit is végleg meg kell semmisíteni, miként pusztítható el végleg, stb.

Fuzz [1d20+4] = 16+4 = 20 bluff

OOC  - ha valakinek van nagy intimidate, azt is bevetheti, bármikor jöhet egy natural 20, egyébként nem tűnik annak az ijedősnek aki a haláltól félne, a fáját (találmányát) lehet jobban félti

OOC2 - Konyak, remélem direkt lazára kötötted a kötelét, hogy előbb-utóbb kiszabadul, s lesz okunk végleg lecsapni, különben csak kolonc marad, vihetjük a városi bíróság elé Big Grin

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Messages In This Thread
RE: Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted - by Fuzz - 03-07-2018, 08:48 AM



Users browsing this thread:
5 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015
     
ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.