RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account




  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


[IC] Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted
Hallottunk-e a tizenkettekről? Valami druida tanács?
Fuzz még nem hallott róla, de arra tippel, hogy valami olyasmi lehet.

Ennnnyi??? - kérdezi megvetően Fuzz - Azért, hogy bebizonyítsd nekik, nincs igazuk képes voltál a gonosz szolgáltatába állni? Közölted már velük a nagy felfedezést vagy vigyük el nekik mi a nagy hírt?

- Áááááh!!! ordít tehetetlen dühében a druida, és hánykolódik, de nem mintha szabadulni próbálna, vagy legalább a kezét szabaddá tenni, hanem mint akinek hirtelen mindenét meg kell vakarnia, de nem éri el. - Ekkora barmot! - néz megvetően Fuzzra, és kiköp. - Nem álltam a gonosz szolgálatába, és nem virtuskodás van mögötte, nem érted? Ez elvi kérdés! Már nem érdekel, hogy ők mit gondolnak, elmondtam a véleményemet, és kész. Az élet természetes, a halál is természetes, az élőhalott lét nem természetes, de ha abból élet születik, az ismét természetes. Én a Természetet szolgálom, és ezen a területen, és nem azért, hogy megmutassam bárkinek is, milyen macsó vagyok, hanem azért, mert ha én nem teszem, akkor más sem teszi, és a Természet elvész.

Egyébként, ha hallottatok volna már a dhampirokról, akkor az egész bizonyítási macera felesleges lett volna. - veti oda félvállról, blöffölve, mintha ő olyan sokat tudna róluk, mert egyszer egy sztoriban fél füllel hallott valami olyasmit, hogy vámpíroknak is lehetnek élő leszármazottaik.

- Te meg szépen beállhatsz a Tizenkettek mögé a sorba a hülye tanácsaiddal, azt se tudod, miről beszélsz.

Node térjünk rá a lényegre, az üzletre. Engedd el a Sharwynt a gonosz hatalma(d) alól, s akkor életben hagyunk. 

- Szóval Sharwyn él és Braford halott. Kösz az infót. Akkor a jó hírem, hogy ha a helyére akartok lépni, akkor a lány életben maradhat. De elengedni? Bocs, de nem. Annál a résznél bizonyára nem figyeltél eléggé, hogy... most figyelj... lassan mondom... Ezen. Nem. Lehet. VÁLTOZTATNIII!!!! - az utolsó szót beleordítja Fuzz képébe.

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Messages In This Thread
RE: Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted - by DM Surranó - 03-07-2018, 07:27 AM



Users browsing this thread:
7 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015
     
ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.