RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account




  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


[IC] Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted
(03-05-2018, 02:28 PM)DM Surranó Wrote: OOC - blöfföt szabad dobni Smile na jó, majd én

Bélákot látható örömmel tölti el Fuzz őszinte érdeklődése, és izgatottan magyarázni kezd.
- Sharwyn és Braford kérelmezték, hogy a Gulthias Fa saját gyermekei lehessenek, és a Fa elfogadta őket. Most már én irányítom mindkettőt, akárcsak a Penészágakat, haláluk napjáig, és ezen nem lehet változtatni. Ha ti is kérvényezitek ezt a kegyet, annak semmi akadálya! Csak tegyétek le a fegyvereiteket, oldozzatok ki ebből a szánalmas kötélből, és engedelmesen kövessetek.

...akárcsak a Penészágakat, haláluk napjáig - visszhangzik Fuzz fejében - ez rosszabb mint gondoltam.

Ericnek gondolom ez elég meggyőző már, hogy ki a "főgonosz", nem is titkolja (ooc - mégis bejött a charm vagy csak nagyon büszke magára, s tényleg őszintén hisz benne, hogy "jó" amit csinál, s ezért őszinte?)

Erki is hallja a szövegelést?

Rendben, én hajlok rá, a többiek nevében persze nem beszélhetek, de mielőtt végleg döntenénk, hogy kérnénk-e ebből a kegyből, mondd el kérlek, hogy mi lett Sharwyn fivérével, ő nem élte túl, nem fogadta el a Fa?

Fuzz lecsatolja kardját miközben arrébb megy 5 lábat s ott leteszi, hogy más szögből lássa, próbálja kiszúrni, hogy esetleg nem oldódotta-e ki a szánalmas kötelet a druida, s azt titkolná, hogy már nincs is megkötözve.
(ha meg Fuzz felé fordul teljesen, akkor Konyak könnyebben észreveheti a háta mögött)

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Messages In This Thread
RE: Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted - by Fuzz - 03-05-2018, 02:54 PM



Users browsing this thread:
4 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015
     
ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.