RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account




  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


[IC] Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted
A druida idegesen megrángatja magát, mintha próbára akarná tenni a kötelékeit, miközben a szóáradatot hallgatja.

Válaszként elmondja azt a monológot, amibe annak idején Konyak oly tapintatlanul beleszakította.
- Igen, Kitaszítottnak is hívnak. A druidák közössége kizárt. Azok a bolondok! És miért? Csak mert merészeltem kiterjeszteni a teret, ahová Természet ősanyánk keze elér, olyan módon, amit az ő siralmas elméjük fel nem foghat. De nem érdekel. Megtaláltam, amit oly régóta kerestem, és itt testesül meg, a Gulthias Fában. Nem bújdosom, dehogy tenném, de a te kopár elméd szemmel láthatóan nem fogja fel, hogy az a nagy okoskodás, hogy erdők, meg rétek, meg nap és hold-- az csak egy gyáva, kényelmes álláspont. Természet ősanyánk keze elér a tengerek aljára, a barlangok mélyére, és ide, a föld alá is, és ha a többi druida nem, hát majd én foglalkozom vele.

Kis szünet után hozzáteszi:
- Egyébként lehet, hogy vannak gyermekeim, nem tartom számon. Ne vedd magadra, úgy általában a fajtádra értem, hogy a goblinok sokkal természetesebb életet élnek, ezért őket megszólni nem kell. Az, hogy nehezen tűrik a rendes vezetést, nem jelenti, hogy rosszabba,, mint például a farkasok, csak mások. A hobgoblinok jobban követik az utasításokat, de a félreértések elkerülése végett: nem én vagyok a főnökük, hanem Grenl, a goblin sámán.

Amennyire csak tud mocorogni, Eric felé fordul, és neki is válaszol.
- Valóban, a Penészágak a Fa gyümölcsének magvaiból hajtanak ki, és magukban hordozzák anyjuk ősi, sötét hatalmát. A gyümölcsöt azért adtam a goblinoknak, hogy szórják szét magvait a felszínen. De amilyen csalfák, ehelyett eladták a gyümölcsöt. Végeredményben nekem mindegy, a magvak szétszóratnak, és a tervem, hogy benépesítsem a felszínt Gulthias Gyermekeivel, töretlen folytatódik.

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Messages In This Thread
RE: Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted - by DM Surranó - 03-05-2018, 07:22 AM



Users browsing this thread:
4 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015
     
ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.