RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account




  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


[IC] Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted
0. Mindegyik félkör valami bástya lehetett, és azok talaja a legkövesebb, ha oda temettek, akkor +1 óra kőhordás előtte. Az északnyugatra levő zug talaja kellemesebb, de a fa körüli rész is, ott ráadásul szúrós bozót sincs.
A paladin felvetéséért bónusz xp. Smile
Terület reveal most már okés?

1. Arkus elmondja dallamvirágban a Zöldmartalóc törzs történetét. Felszín közelébe kényszerült orkok, akik emiatt szakítottak a törzsi hagyományok nagy részével, igyekeztek a környezettel együtt élni, még Erastil követésére is áttértek. A szemüket erőltetve szoktatták a naphoz (OOC - Dayrunner alternative racial trait) és elvből mind tudnak Erastil szent fegyverével (longbow) bánni. Arkus egyébként asszem Protection és Community szférával bír. Bár nem közvetlen rokonok, kapcsolatuk inkább testvéri volt, nem voltak szeretők. Már amennyire ez a szó egy ork szájából értelmesen hangzik. (bővebben majd írhatok, de ha akarod, te is kerekíthetsz eköré egy hátteret)

2. Fuzz egészen biztos benne, hogy az erdei népek bötűi ettől elütnek és mivel a jó bárd minden ismerhetőt ismer, ez az ismeretlen cucc kizárólag a hírhedt szupertitkos druida-iromány lehet. (OOC - natural 20 : ) ) Azt sajnos nem tudja megmondani, hogy bármiféle piaci értéket képvisel-e egy ilyen, de természetéből adódóan nem szívesen válna meg egy ilyen (feltehetően) ritkaságtól.

Ja igen, a polcon talál mindenféle vackokat, főleg csöves csontból, amit akár töltőtollnak is lehet nézni, némelyik elég groteszk formára van faragva, vagy eleve ilyen volt, és akkor Fuzz nem mer tippelni, hogy milyen lény melyik alkatrészét tartja épp a kezében. Talál több gyíkkoponya nagyságú holmit is, amiben valami szmötyi beszáradt maradéka van, akár tintatartó gyanánt is használhatta valaki.... de mi lehetett a tinta?

3. Rendezkedés, fogolyköltöztetés +1 óra.

4. Erki nyugatról, egy erdei gnóm közösségből érkezett, hogy szerencsét próbáljon. Az volt az álma, hogy Pelor felszentelt lovagja lesz, de először papnak fogadták be a rendbe, amit végül nem bánt meg; mellette tanult meg bánni a fegyverekkel. Őszintén hisz benne, hogy ha Pelor méltónak találja, akkor a Lovagrend mégis tagjává fogadja egy szép napon.

5. Fuzz szerint a lakatot le lehet verni, egy nemmágikus könyvben nem okozna ez számottevő sérülést, de mi a számottevő egy mágikus könyv esetén??? (vsz a lapok széle enyhén, a fedlapok viszont kb egy-két négyzethüvelyknyi helyen roncsolódnának).

OOC4 - igen, ezt kerestem, köszi, csak még az előző fejezetben. Akkor most kábé ugyanezt mondtam el. Azért odateszem még azt, hogy a druida van rosszabb bőrben.

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Messages In This Thread
RE: Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted - by DM Surranó - 02-14-2018, 08:56 PM



Users browsing this thread:
9 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015
     
ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.