RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account




  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


[IC] Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted
OOC - Wow. AC12-vel sikerült eldobnia a két oszlop között, cool Smile

Nem lepődnénk meg, ha az időhúzással néhányan körbe mennének a kénes hasadékon, a talicskás terembe, legalábbis onnan talán eltűnt korábban egy (ooc -persze lehet még ott rejtőzik, mert régen úgy emlékszem féltek ezt a hasadákot használni a foglyok, s nem is mertek arra menni, talán nem is tudták a kerülőt).

A kádban és a hálóban rémlett, hogy biztos van hulla, előbbiben látszódott is, csak a teremben nem tudtam, hogy elhordták-e, azért kérdeztem rá. Mert ha volt olyan ami útba esett, akkor azt a biztonság kedvéért leszúrta, nehogy álcázott élő gobbó legyen. De úgy látom nem volt ami útba esett eddig. Azért azt a hármat megnézte/nézi magának amit lát. Valamelyiken a három közül rajta van-e még a nadrágja, azaz láthatóan nem vágták le sietve a hímtagját percekkel ezelőtt, mert AZ gyanús. Az a nagy fekete köpenyes az is gobbó hulla lenne? Nem rémlik, hogy más nagyobb ellenség is volt itt anno. Vagy az a vadász, idehozták?


Tart egy környi hatásszünetet ismét, közben elővesz egy pálcát és elkezd vele hadonászni. "Hogy is használta ezt Belák?"

Fuzz [1d20+8] = 5+8 = 13 UMD wand

Rendben, örülök, hogy sikerült megegyeznünk! Tiétek a túloldal, miénk a műhelyek!  - közben majdnem sikerül elintéznie, hogy 24 óráig ne is tudja használni a pálcát

Fuzz [1d20+8] = 2+8 = 10 UMD wand

Ez egy korrekt lépés a részetekről! De körbe menni se ér! Meglátjátok jól megleszünk! - közben majdnem sikerül elsütnie a pálcát

Fuzz [1d20+8] = 11+8 = 19 UMD wand

Node megyek mááár... Csukom mááár... - válaszolja Fuzz elnyújtott hangon miközben sikeresen használja a pálcát és tűskés növényzettel borítja be a nyugati kertet, ahogy Beláktól látta. (jelölve roll20)

Fuzz [1d20+8] = 15+8 = 23 UMD wand

Use a wand: DC20
Use a Wand, Staff, or Other Spell Trigger Item: Normally, to use a wand, you must have the wand’s spell on your class spell list. This use of the skill allows you to use a wand as if you had a particular spell on your class spell list. Failing the roll does not expend a charge.
Retry? Yes, but if you ever roll a natural 1 while attempting to activate an item and you fail, then you can’t try to activate that item again for 24 hours.


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Messages In This Thread
RE: Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted - by Fuzz - 01-30-2018, 09:55 PM



Users browsing this thread:
7 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015
     
ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.