RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account




  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


[IC] Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted
#82
Összefoglaló Ericnek: (ha nem olvastad volna, fentebb részletesebben megtalálod)
Eric és Arkus amint megérkeznek a műhelyeket jelző ajtókhoz, megpillantják Dyrra meztelen, megcsonkított, és szörnyűségesen meggyalázott testét (inkább... maradványait). A pap egyből odarohan, tétován megérinti, és ...

(Innentől mindenkinek)
... Fuzz mondókáját egy morgás szakítja félbe, ami lassan, de biztosan velőtrázó ordítássá erősödik.
Fuzz nem láthatja, de Konyak és Eric igen, ahogy az ork pap Dyrra maradványai mellett remeg a dühtől. Kirántja előbb az egyik, majd a másik gerelyt a nő két combjából, köpenyét lekanyarítja, és abba csavarja törzsi társát. Felnyalábolja, átlép az "oltáron", és pár vackot visszakézből félresöpörve egy épkézláb asztalszerű valamire fekteti. Mindeközben ordít, szaggatottan veszi a levegőt, és úgy általában, remeg a dühtől.

Fuzz így ellenszélben ugyan, de befejezi a mondókáját, bár nem biztos benne, hogy az ordításon túl bárki hallotta, akárcsak ő maga is...

Egy-két percbe beletelik, míg Arkus ordítása alábbhagy.
(addig mit tesztek?)

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Messages In This Thread
RE: Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted - by DM Surranó - 01-25-2018, 11:03 AM



Users browsing this thread:
5 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015
     
ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.