RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account




  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


[IC] Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted
#46
OOC - Van még a le nem zuhanásnak is egy olyan kitétele, hogy legalább fél gőzzel menni kell (DC10, tehát ez Gábrielnek stresszben is megy), de térjünk vissza a "kinek hányat szabad lépni" (Ki nevet a végén)-ről a mese élvezetére...

A műhelyeknél... (Konyak, Fuzz, Gábriel. Többieknek spoiler.)

Gábriel elindul a kijelölt útvonalon, surranva oszloptól-oszlopig. A déli oldalon a keleti ajtónál megérzi, hogy van valaki vagy valami, ami izzad (feltehetően egy szőrös emlős), de az előzetes megegyezés szerint megállás nélkül tovasurran, nehogy lebukjon. Amikor a déli sor végére ér, akkorra már nem érzi ezt a szagot, csak az enyészet édeskés illatát, amit a helyiségben szétszórt tetemek áraszthatnak (emlékezete szerint a csapat hagyta itt őket a csaták után, semmiképp se friss hullák). Továbbreppen hát a megkezdett útvonalon, és a következő oszlopnál egy pillanatra megáll a megbeszéltek szerint...

... ekkor Fuzz egy fájdalmas rikoltást hall, majd tompa puffanást, majd még egy fájdalmas rikoltást!

Gábriel kivételével spoiler! (Fuzz jön előbb, szerintem döntse el, mit tesz, mielőtt elolvassa)

Meglepi kör

Gábriel egy nyílvesszőt kap teljesen váratlanul az oldalába! (AC19 3hp)
Ezután egy gerely repül el a hasa alatt, egyenesen be a nyitott ajtón a hálóterembe.
Majd még egy gerely, ami a szívtájékon találja el Gábrielt! (crit confirm AC22 1+3hp)
Gábriel meg is látja a merénylőket: egy hobgoblin íjász és két goblin az.

Első kör

21 - Mire Gábriel felocsúdna, újabb nyílvessző röppen felé, de lepattan a vastag bundájáról és a töredezett kockakövön koccan. Az íjász sietve elhagyja a termet nyugat felé.
(a két goblint majd akkor rakom fel, ha Fuzznak vagy Konyaknak már látótérbe kerül)
21 - Egy apró zörgő hang után valaki határozott hangon rövid parancsokat osztogat.
15 - Fuzz...

Fuzz jön! (korábbi initeket felhasználva)

OOC - Konyak továbbra is 40 lábra vissza, vagyis a két nagy kert közötti ajtó környékén van ekkor?

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Messages In This Thread
RE: Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted - by DM Surranó - 01-22-2018, 09:50 AM



Users browsing this thread:
8 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015
     
ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.